وزیر حمل و نقل اندونزی تایید کرد هواپیمای مسافربری بوئینگ با بیش از 60 سرنشین به خلیج جاکارتا سقوط کرده است – RT World News

وزیر حمل و نقل اندونزی تأیید کرد که یک فروند هواپیمای مسافربری Sriwijaya Air که بیش از 60 نفر را در آن داشت ، به خلیج جاکارتا سقوط کرد.

این هواپیما از جاکارتا ، پایتخت اندونزی به پونتیاناک در استان کالیمانتان غربی در حرکت بود و اندکی پس از پرواز در روز شنبه ارتباط خود را قطع کرد.

وزیر حمل و نقل بودی کاریا سومادی گفت که این جت در نزدیکی جزیره ای در خلیج سقوط کرده است. وی در یک کنفرانس خبری گفت که 62 نفر از جمله 12 خدمه در آن بوده اند. رسانه های محلی گزارش می دهند که 56 مسافر و 6 خدمه در هواپیما بوده اند.

سازمان آتش نشانی و آتش نشانی استان جاکارتا در حساب توئیتر خود اعلام کرد که جستجوگران هنگام جستجوی هواپیمای گمشده در خلیج جاکارتا آوار پیدا کردند.
همچنین در rt.com
جستجوگران در حین عملیات برای یافتن جت بوئینگ گمشده در اندونزی آوار پیدا کردند (ویدئو)اخبار مرتبط  رئیس جمهور مکزیک رهبران اروپا را به دلیل "اصرار مستبدانه" در مورد قفل شدید Covid-19 مورد انتقاد قرار داد - RT World News

باگوس پوروهیتو ، رئیس آژانس جستجو و نجات باسارناس اندونزی ، گفت تیم هایی برای جستجوی آبهای شمال جاکارتا اعزام شده اند اما هیچ سیگنال فانوس رادیویی شناسایی نشده است.

Flightradar24 گفت که پرواز SJ182 “در کمتر از یک دقیقه ، حدود 4 دقیقه پس از عزیمت از جاکارتا ، بیش از 10،000 فوت ارتفاع از دست داد”.

Sriwijaya Air در بیانیه ای اعلام کرد که هنوز در حال جمع آوری اطلاعات دقیق تری در مورد پرواز است قبل از اینکه بتواند هرگونه اظهاراتی ارائه دهد.

اطلاعات FlightRadar24 نشان می دهد هواپیما از نوع بوئینگ 737-500 بوده که 27 سال قدمت داشته است. Pontianak شهری در جزیره بورنئو ، بخشی از مجمع الجزایر اندونزی است.

بیشتر از این اتفاق می افتد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *