وزیر دارایی پس از کشته شدن معلم در حمله تروریستی گفت – فرانسه برای “تقویت” کنترل بودجه گروه های اسلامگرا – RT World News

وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه ، برونو لومیر قول داد که “بهتر عمل کند” در نظارت بر نهادهای اسلامگرا ، زیرا ملت پس از سربریدن تکان دهنده یک معلم مدرسه توسط یک تروریست ، حال خود را از دست داده است.

ل مایر که در کانال تلویزیونی France 3 صحبت می کرد ، گفت که آماده خواهد شد “پیشنهادهایی برای تقویت کنترل جریان مالی” از گروههای اسلامگرا.

“یک مشکل تأمین مالی تعدادی از انجمن های اسلامگرا وجود دارد که من فکر می کنم ما می توانیم و باید بهتر عمل کنیم ،” او گفت.

اظهارات لو مایر به عنوان آخرین پاسخ به قتل بی رحمانه معلم دبیرستان ساموئل پاتی در Conflans-Sainte-Honorine ، خارج از پاریس صورت گرفت. روز جمعه ، وی به دلیل ادعای نشان دادن کارتونی به تصویر کشیده شده از پیامبر اسلام ، محمد (ص) به عنوان بخشی از درس آزادی بیان ، توسط یک جوان 18 ساله چچنی تبار وی را سر برید. مظنون هنگام درگیری با پلیس به ضرب گلوله کشته شد.

اخبار مرتبط  خبرنامه روسی از رودچنکو به دلیل افتراق سالها رسوایی دوپینگ شکایت می کند - RT World News
همچنین در rt.com
معلم فرانسوی سر بریده شده آنلاین DOXXED بود ، در حالی که مسجد شکایت والدین خود را در مورد کاریکاتور “انسان برهنه” از پیامبر اسلام با ما در میان گذاشترئیس جمهور امانوئل ماکرون قتل پتی را “حمله تروریستی اسلامگرا” که در آن مرتکب می خواست “ارزش های” از فرانسه.

روز شنبه ، نخست وزیر ژان كاستكس قول داد كه دولت تدابیر لازم را برای “حتی هنگامی که معلمی در معرض تهدید قرار می گیرد ، حتی استراتژی پاسخگویی قوی تر ، سریعتر و م moreثرتر است.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *