وزیر دفاع رژیم صهیونیستی می گوید ، ارتش اسرائیل تا زمان “سکوت کامل” قبل از هرگونه آتش بس می جنگد – RT World News

وزیر دفاع اسرائیل قول داده است که به عملیات علیه شبه نظامیان فلسطینی ادامه دهد ، و ادعا می کند که نیروهای این کشور قبل از حرکت به میز مذاکره با تشدید خشونت “سکوت کامل” خواهند داشت.

بنی گانتز ، وزیر دفاع اسرائیل ، روز چهارشنبه در سخنرانی خود در شهر ساحلی اشکلون قول داد که پیش از رسیدن به هرگونه آتش بس ، جنگ را به حماس و دیگر نیروهای فلسطینی ادامه دهد.

“در غزه ، برج ها در حال سقوط هستند ، کارخانه ها در حال فروپاشی هستند ، تونل ها در حال نابودی هستند و فرماندهان ترور می شوند. ارتش اسرائیل (نیروهای دفاعی اسرائیل) به اعتصاب خود ادامه خواهد داد و برای مدت طولانی سکوت کامل خواهد کرد. “ وی به رسانه ها در جنوب شهر گفت ، که مورد اصابت موشک های شلیک شده از غزه قرار گرفته است.

گانتز گفت که عملیات فعلی تاریخ پایان ندارد و ارتش اسرائیل وظیفه خود را انجام می دهد. “ما سرزنش هیچ سازمان یا نهادی راجع به حق و وظیفه خود در محافظت از شهروندان اسرائیل نمی پذیریم.”
همچنین در rt.com
دادگاه جنایات جنگ “نظارت بر تحولات” در کرانه باختری: دادستان دادگاه کیفری بین المللی “نگرانی بزرگ” را ثبت کرددرگیری میان نیروهای اسرائیلی و شبه نظامیان فلسطینی از آخر هفته پس از درگیری بین پلیس و معترضان در بیت المقدس شرقی به سرعت افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  صدها نفر از طریق کپنهاگ در اعتراض به قفل شدن Covid-19 و برنامه های گذرنامه واکسیناسیون (VIDEO) - RT World News

در حالی که رویکرد سنگین اجرای قانون اسرائیل محکومیت گسترده ای را در سراسر جهان به دنبال داشته است ، حماس و شبه نظامیان فلسطینی موشک هایی را به اسرائیل پرتاب کرده اند و نیروی هوایی اسرائیل با حملات خود پاسخ داده است.

طبق گفته وزارت بهداشت غزه ، از روز دوشنبه حداقل 43 نفر کشته شده اند ، در حالی که اسرائیل شش مورد مرگ را گزارش کرده است. چندین بلوک بلند مرتبه در غزه پس از اصابت توسط نیروهای اسرائیل فرو ریخت. تعداد قابل توجهی از موشک های حماس توسط توانایی دفاعی گنبد آهنین اسرائیل رهگیری شد ، اما برخی از آنها در مرزهای کشور مانند تل آویو و ریشون لزیون فرود آمدند.

روز چهارشنبه ، فاتو بنسودا ، دادستان عالی دادگاه کیفری بین المللی ، هشدار داد که وی از نزدیک در حال مشاهده وقایع کرانه باختری ، قدس شرقی و غزه است. دادگاه قبلاً تحقیقات جنایات جنگی را در ماه مارس در مورد جرایم احتمالی انجام شده توسط نیروهای اسرائیلی از سال 2014 آغاز کرده است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *