وزیر کانادا پس از دروغ گفتن در مورد تعطیلات کارائیب ضد قفل ، استعفا داد – اخبار جهانی RT

وزیر دارایی انتاریو ، رود فیلیپس پس از اینکه در حالی که استانش در حبس بود در تعطیلات نیمه زمستان در کارائیب گرفتار شد ، استعفا داد. در طول سفر ، فیلیپس با ارسال های جعلی در شبکه های اجتماعی حقیقت را پنهان کرد.

فیلیپس روز پنجشنبه استعفا داد ، یک روز پس از آنکه داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو ، به خبرنگاران اعتراف کرد که می داند وزیر دارایی طی دو هفته گذشته در جزیره سنت بارت بوده است ، اما خواستار بازگشت او نبوده است.
همچنین در rt.com
فریاد پس از مخالفت وزیر کانادایی از قوانین Covid-19 با سفر مخفی کارائیب در حالی که از توییتر خواستار “فداکاری” شده است“در زمانی که مردم انتاریو این همه فداکاری کرده اند ، استعفای امروز نمایشی است که دولت ما تعهد ما را برای نگه داشتن خود در سطح استاندارد بالاتر جدی می گیرد” فورد روز پنجشنبه با اعلام كنار آمدن فیلیپس گفت:

فیلیپس روز پنجشنبه با دم در میان پاهای خود به کانادا بازگشت. “این یک اشتباه قابل توجه در قضاوت بود – یک اشتباه گنگ ، گنگ ، من به خاطر آن عذرخواهی می کنم ، از آن پشیمانم ،” او پس از فرود در انتاریو به CP24 گفت.

قوانین کرونا در سراسر کشور سفرهای غیر ضروری را منع می کند. علاوه بر این ، انتاریو به یک “قفل سخت” در 14 دسامبر ، یک روز پس از عزیمت فیلیپس به سنت بارت.

اخبار مرتبط  با رد نظریه برجسته ، راز شگفتی رمز و راز عمیق تر می شود - RT World News

وقتی فیلیپس آنجا بود ، یک سری پست توییتر کرد که نشان می داد او هنوز در انتاریو است. وزیر تعطیلات عکس هایی از ملاقات خود با صاحبان مشاغل و یک پیام ویدیویی شب کریسمس را به اشتراک گذاشت که در آن از این واقعیت که کانادایی ها نمی توانند در طول تعطیلات با عزیزانشان جمع شوند ابراز تاسف کرد.

در طی یک تماس ویدئویی در 16 دسامبر ، وزیر دارایی حتی از a پس زمینه مجازی در حالی که صحبت می کرد از ساختمان قانونگذاری انتاریو بود. ناظران غریبه اظهار داشتند که موجهای خراب در پس زمینه شنیده می شود.

در سراسر شیوع ویروس کرونا ، مقامات دولتی در سراسر جهان به دلیل نقض قوانین قفل کردن خود مورد تمسخر و تمسخر قرار گرفته اند. نیل فرگوسن ، مشاور ویروس انگلیس ، دومینیک کامینگز ، دستیار داونینگ استریت ، گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، و نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده همگی از جمله افرادی بودند که امسال دست به نقض قوانین خود زده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *