وزیر کشور فرانسه می گوید این کشور باید برای حملات تروریستی بیشتر تحت تأثیر “ایدئولوژی اسلام گرایان” آماده باشد – RT World News

وزیر کشور ، جرالد دارمنین ، به دنبال ولگرد قاتل مرگبار در کلیسایی در فرانسه ، هشدار داد که فرانسه باید برای حملات بیشتر به خاک خود آماده باشد. وی گفت ملت در حال مبارزه با افراط گرایی اسلامی هستند.

ادامه مطلب

“ما در جنگ با دشمنی هستیم که هم در داخل و هم در خارج است” دارمانین روز جمعه به رادیو RTL گفت. وی گفت: فرانسه هنگام مبارزه با خود باید برای تراژدی بیشتر پشتیبانی کند “ایدئولوژی اسلامگرا”.

“ما باید درک کنیم که حوادث دیگری از جمله این حملات وحشتناک وجود داشته و خواهد داشت.” وزیر کشور هشدار داد. وی گفت که 4000 پرسنل امنیتی در تعطیلات آخر هفته در عبادتگاههای سراسر فرانسه مستقر می شوند.

اخبار مرتبط  دستیابی به موفقیت "غیرممکن" باعث می شود دانشمندان سلولهای عصبی بینایی را با موفقیت رشد دهند - RT World News

فرانسه پس از حادثه نیس ، که منجر به کشته شدن سه نفر شد ، سیستم هشدار وحشت خود را به حداکثر رساند.

دارمانین فقط دو روز قبل از حمله اعلام كرد كه عملیات امنیتی در اماكن مذهبی این كشور افزایش خواهد یافت ، زیرا “بسیار بالا” تهدید تروریستی در آستانه روز همه مقدسین در 1 نوامبر.

وزیر در آن زمان گفت که فرانسه باید در آن حلقه کند “اسلام گرایی گسترده ای که از نظر ایدئولوژیک مردم را مسلح می کند” ضمن تأکید بر اینکه اسلام همیشه در کنار سایر ادیان در ملت سکولار جایگاهی خواهد داشت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *