وزیر کشور هند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شد – RT World News

امیت شاه ، وزیر امور داخله هند ، تأیید كرده است كه وی برای كروناویروس مثبت آزمایش كرده و برای معالجه در بیمارستان بستری شده است.

شاه گفت در توییتر تصمیم گرفت پس از نشان دادن علائم اولیه Covid-19 تست شود.

“سلامتی من خوب است ،” وزیر نوشت ، اما افزود که وی هنوز به توصیه پزشکان به بیمارستان می رود. این 55 ساله که مه سال گذشته مسئولیت امنیت داخلی را بر عهده داشت ، همچنین به همه کسانی که در روزهای اخیر با او در ارتباط بوده اند توصیه کرد که خود را در انزوا و آزمایش قرار دهند.

شاه متحد نزدیک نخست وزیر نارنجرا مودی و یکی از تأثیرگذارترین سیاستمداران در کشور است. به عنوان رئیس وزارت امور داخله ، او در خط مقدم نبرد هند با تاج قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  پسران 19 ساله پس از 19 ساعت پس از 19 ساعت از ساختمان متلاشی شده در هند زنده شدند و نجات دهندگان نجات دهند (ویدیو) - RT World News
همچنین در rt.com
WHO می گوید ، نگه داشتن مرزها برای مدت طولانی “تقریبا غیرممکن” است ، زیرا کشورها از سنبله Covid-19 می ترسنداین کشور در اثر این بیماری در رده سوم قرار گرفته است که از نظر تعداد موارد تائید شده با کروناویس پس از آمریکا و برزیل در جایگاه سوم جهان قرار دارد. تاکنون بیش از 1.7 میلیون هندی آلوده شده اند که بیش از 37000 تلفات داشته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *