وزیر گفت ، علی رغم هشدار بروکسل در مورد خریدهای غیر اتحادیه اروپا ، مجارستان برای واکسن Sinopharm چین توافق کرده است – RT World News

به گفته رئیس دفتر نخست وزیر که ادعا می کرد خریدهای اتحادیه اروپا بسیار کند بوده است ، مجارستان با سینوفرم توافق کرده است که واکسن Covid-19 ساخت چین را به کشورهای اروپای مرکزی برساند.

روز پنجشنبه ، وزیر دفتر نخست وزیر ، گرگی گلیاس ، به خبرنگاران گفت که ممکن است جیب Sinopharm Covid به مجارستان بیاید.

وی افزود: “احتمال زیادی وجود دارد كه بتوانیم از چین واكسن بزنیم ، این م effectiveثر است ، 20 میلیون نفر قبلاً با آن واكسن زده اند. قبلاً با Sinopharm توافق شده است که آژانس دارویی مجارستان باید اجازه استفاده از واکسن در مجارستان را بدهد. “ وزیر گفت.

گلیاس با بیان اینکه در حال حاضر مجارستان از طریق برنامه واکسیناسیون اتحادیه اروپا کمتر از 100000 واکسن در هفته دریافت می کند ، افزود: واکسن افراد در معرض خطر با سرعت فعلی 30 هفته طول می کشد.

“کشور آماده است تا اگر واکسن کافی در دسترس است ، بتوانیم روزانه نیم میلیون نفر را واکسینه کنیم. یعنی این کار در عرض دو هفته قابل انجام است. “ گلیاس گفت ، قبل از افزودن این کشور همچنین در حال مذاکره با روسیه در زمینه تهیه واکسن است.
همچنین در rt.com
کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی توانند درباره معاملات واکسن Covid-19 خودشان – von der Leyen – مذاکره کننداخبار مرتبط  خانواده خاشوگی احکام زندان را به جرم قتل "احکام عادلانه" می خوانند زیرا نامزد سابق "مسخره عدالت" را منفجر می کند - RT World News

هفته گذشته ، اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا ، کشورهای عضو را از انجام معاملات خود با تولیدکنندگان واکسن هشدار داد و افزود که اتحادیه اروپا به اندازه کافی برای هر شهروند اروپایی خرید کرده است.

“تنها چارچوبی که ما در حال مذاکره هستیم 27 است. ما این کار را با هم انجام می دهیم و هیچ کشور عضو بر اساس این الزام قانونی مجاز به مذاکره موازی یا قرارداد موازی نیست.” فون در لاین در بروکسل به خبرنگاران گفت.

در ماه دسامبر ، مقامات امارات متحده عربی ، که قبلاً واکسن را مجاز دانسته اند ، گفتند که jab Sinopharm 86 درصد در برابر ویروس موثر است. این فرورفتگی در چین ، بحرین و مصر نیز تأیید شده است.
همچنین در rt.com
Sinovac می گوید واکسن Covid-19 پس از ادعای شریک زندگی برزیلی فقط 50٪ موثر بودن ، واکسن Covid-19 “خوب” داردتعدادی از متخصصان این واکسن را ارزیابی کرده اند “ناامن” پس از آن مشخص شد که دارای مجموعه گسترده ای از عوارض جانبی ناخواسته است.

Sinopharm یک واکسن دوم دارد که توسط موسسه محصولات بیولوژیکی ووهان تولید می شود که در چین نیز استفاده می شود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *