وزیر گفت: تروریست پس از “فریب” برنامه تخلیه ریشه در اتریش احتمالاً به تنهایی عمل کرد – RT World News

وزیر کشور اتریش گفت ، مردی که پشت حمله تروریستی روز دوشنبه در پایتخت اتریش قرار داشت ، با “فریب” یک برنامه از بین بردن رادیکال شدن ، آزادی زودهنگام خود را از زندان آزاد کرد. وی افزود که او به احتمال زیاد تنها عمل می کند.

وزیر کشور کارل نهامر در یک کنفرانس مطبوعاتی فاش کرد ، این رادیکال اسلامگرا ، که روز دوشنبه در یک حمله تیراندازی چهار نفر را کشت ، همچنان در زندان به سر می برد ، اگر برنامه ریشه کن کردن تحت نظارت وزارت دادگستری اتریش را فریب ندهد.

نهامر گفت این واقعیت که چنین فرد رادیکالیزه ای آزاد شد که به طور زودهنگام آزاد شد ، به معنای نیاز سیستم عدالت اتریش است “ارزیابی مجدد و بهینه سازی.”
همچنین در rt.com
کورز پس از حمله تروریستی وین می گوید: “درگیری بین اتریشی ها و مهاجران نیست ، بلکه بین تمدن و بربریت است.”پیش از این ، مقامات اتریشی تأیید کردند که مهاجم شناخته شده به نام کویتیم فیجولایی در آوریل 2019 پس از بیعت با دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) و تلاش برای پیوستن به تروریستها در سوریه ، به 22 ماه زندان محکوم شد.

با این حال ، او در دسامبر سال 2019 ، حدود هشت ماه پس از صدور مجازات آزاد شد ، زیرا وی دیگر تهدید محسوب نمی شد. سپس وی به عنوان یک افسر آزمایشی منصوب شد و تحت مراقبت انجمن دراد اعزام شد – یک سازمان غیردولتی که وظیفه دارد تا از طریق دولت اتریش ، بزهکاران محکوم را از بین ببرد.

Fejzulai سپس ساخت “تلاش های خاص” برای ایجاد یک تصویر از “کاملاً یکپارچه” مرد در جلسات خود با افسر و متخصصان دراد. طبق برخی گزارش های رسانه های محلی ، وی چند روز پیش با نمایندگان دراد دیدار و صریحاً حملات تروریستی اخیر در فرانسه را محکوم کرد.

اخبار مرتبط  رادیکال های ضد سفید پوست آفریقای جنوبی اهدای کمک های گسترده ای را که می تواند به مشاغل سیاه کمک کند - RT World News

در حقیقت ، با این حال ، جوان 20 ساله به دنبال آن بود “عمدا سیستم را نابود کنید” نهامر اعتراف کرد.

عصر روز دوشنبه مهاجم در جریان هجوم در شهر قدیمی وین چهار نفر را کشته و 23 نفر را زخمی کرد. مهاجم خود نیز توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مایکل لودویگ ، شهردار وین ، تأیید کرد که ده نفر که در این حادثه آسیب دیده اند ، از بیمارستان مرخص شده اند. وی گفت که 13 نفر دیگر در بیمارستان ها باقی مانده اند و افزود که سه نفر از آنها در بیمارستان هستند “بحرانی” وضعیت.
همچنین در rt.com
در حالی که پلیس 18 حمله انجام داد ، 14 نفر در ارتباط با حمله تروریستی وین دستگیر شدنددر همین حال ، نهامر گفت که بزهکار به احتمال زیاد تنها عمل کرده و هیچ همدستی نداشته است ، و توضیح داد که تجزیه و تحلیل نیمی از کل مطالب ویدئویی ارائه شده توسط شاهدان حمله هیچ نشانه دیگری از مهاجمان دیگر نداشته است. وزیر گفت که از زمان حمله تاکنون 20،000 فیلم برای پلیس ارسال شده است ، و افزود که برای نتیجه گیری نهایی خیلی زود است.

وزیر گفت: پلیس اتریش همچنین به 18 آپارتمان یورش برد و 14 نفر را در پی این حمله بازداشت کرد. پیش از این ، رسانه های اتریش گزارش هایی در مورد a “اسلامگرای شناخته شده” بازداشت در یک عملیات گسترده پلیس ، شامل واحدهای به شدت مسلح ، در شهر لینز. ارتباط وی با حمله تروریستی در وین هنوز مشخص نیست.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *