ولگرد MISSILE که توسط Chadian Su-25 تانکر سوخت پرتاب می شود ، به سختی از دست C-130 فرانسوی برمی خورد و به خانه افسر برخورد می کند ، 5 نفر را به قتل رساند – RT World News

در یک تصادف عجیب و غم انگیز ، یک فروند نیروی هوایی چادی Su-25 که در پایگاه هوایی آجی آوسی کوسی پارک شده بود ، موشکی را شلیک کرد که یک کامیون سوخت خالی را که با یک هواپیمای حمل و نقل C-130 Hercules فرانسوی زوم شده بود ، شلیک کرد و به یک خانه برخورد کرد و 5 غیرنظامی را کشته شد.

به گزارش رسانه های محلی ، یک فیلم دوربین مدار بسته از این حادثه به صورت آنلاین فاش شده است که دقیقاً لحظه شلیک این موشک را نشان می دهد ، ظاهراً به طور تصادفی ، در حالی که هواپیمای جنگنده برای برخاست آماده شده بود.

این موشک از طریق یک کامیون نفتکش خالی پشت سر گذاشت و در فاصله چند متری از بال بند هواپیمای حمل و نقل C-130 Hercules ، هر دو گفته می شود متعلق به نیروهای مسلح فرانسه است که در چاد به عنوان بخشی از عملیات ضد تروریستی Barkhane مستقر شده اند.

این پرتابگر ولگرد سرانجام به خانه ای در مجاورت پایگاه هوایی آجی آوسی کوسی (فورت لامی) در نجامنا ، پایتخت و بزرگترین شهر چاد برخورد کرد و در نتیجه دست کم پنج غیرنظامی از جمله سه کودک کشته شدند.

دادستان ها تحقیق در مورد این حادثه را آغاز کردند ، در حالی که برخی گزارش ها حاکی از آن بود که خانه ویران شده متعلق به یک افسر ارشد ارتش چاد بود و در جوار مقر عملیاتی تحت نظارت فرانسه قرار داشت.

اخبار مرتبط  Correa اکوادور "تقلب" در مورد پرونده فساد علیه وی را به RT - RT World News فاش کرد
همچنین در rt.com
مالی و فرانسه بعد از اینکه نیروهای ضد تروریستی فرانسه متهم به رفتار غیرقانونی شدند ، کنار هم قرار می گیرندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *