ونزوئلا دو آمریکایی را به تروریسم و ​​توطئه در مورد طرح مزدور ناموفق متهم کرد – RT World News

دادستان ارشد این کشور روز جمعه گفت ، ونزوئلا دو سرباز سابق آمریكایی را به جرم شركت در تروریسم و ​​توطئه به اتهام شركت در تلاش برای بركناری رئیس جمهور نیكلاس مادورو متهم كرد.

لوک الكساندر دمان و ایران بری در بین حداقل 17 نفر اسیر شده توسط ارتش ونزوئلا به دنبال یك تلاش خنثی شده مزدوران برای ربودن رئیس جمهور مادورو در ساعات اولیه صبح روز یكشنبه بود.

دادستان کل کشور ، طارک ویلیام صعب گفت که سربازان سابق به این اتهام متهم شده اند “تروریسم ، توطئه ، قاچاق غیرقانونی سلاح های جنگ و [criminal] اتحادیه،” و می تواند تا 30 سال زندان روبرو شود.

دفتر Saab همچنین خواستار بازداشت و استرداد اردن جودو ، جانباز ارتش آمریكا و دو ونزوئلائی شد كه متهم به یكگرداندن یك حمله ناكام بودند.

اخبار مرتبط  مغازه ها ، سالن های مو و کتابفروشی ها در اسپانیا با افت میزان عفونت و مرگ و میر Covid-19 بازگشایی می شوند - RT World News

مادورو روز پنجشنبه گفت كه بزودی مدارك و شواهد افشا می شود كه نشان می دهد خود رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ دستور این طرح را داده است. ترامپ بعداً این ایده را رد كرد و گفت كه او کارهای متفاوتی را انجام داده و سفارش كامل را صادر كرده است “حمله”
همچنین در rt.com
“این امر می تواند تهاجم خوانده شود”: ترامپ می گوید او از ARMY برای حمله به ونزوئلا استفاده می کند زیرا او در تکذیب سفارش طرح شکسته دو برابر می شودمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *