ونیز برای اولین بار موانع سیل چند میلیارد یورویی را مستقر می کند (عکس ، فیلم) – RT World News

ونیز با موفقیت سیستم جدیدی از موانع ضد سیل را در میان طوفانی همراه با یک جزر و مد بالا به کار گرفت. این پروژه بلند پروازانه برای چندین دهه به طول انجامیده بود و از هزینه های بالون رنج می برد و به طور مکرر مهلت های قانونی را از دست می داد.

مانع پروژه MOSE (ماژول الکترومکانیکی تجربی) در روز شنبه در ورودی تالاب ونیز مستقر شد زیرا شهر ایتالیا برای طوفان ورودی و جزر و مد آماده می شود. شبکه 78 مانع زرد از بستر دریا حدود سه ساعت قبل از اینکه آب بیاید ، بیرون آمد.

این مانع برای محافظت از شهر در برابر جزر و مد تا ارتفاع سه متر (9.8 فوت) طراحی شده است. پیش بینی می شود که جزر و مد شنبه تنها 1.3 متر (4.27 فوت) ارتفاع داشته باشد ، که برای طغیان پایین ترین مناطق شهر کافی است ، اما به طور قابل توجهی کمتر از سیل ثبت شده در سواحل نزدیک به مرز دو متر (6.56 فوت) است.

اخبار مرتبط  ایران VIDEO کشتی های خود را در حال رهگیری کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده "غیرحرفه ای" در خلیج فارس رهگیری می کند - RT World News

مانع کار کرد و مانع ورود جزر و مد به شهر شد. تصاویر این صحنه نشان می دهد خیابان های آن نسبتاً خشک نشده اند – به جز اینکه توسط باران شسته شده اند.

پروژه MOSE در دهه 1980 طراحی شده و ساخت آن برای دهه ها طولانی شده است ، ابتدا مهلت 2011 و سپس پروژه جدید 2018 را از دست داد. هزینه این مانع طی این سالها بیش از چهار برابر شده است و از 1.3 میلیارد یورو به مبلغ چشم نواز حداقل 5.5 میلیارد یورو افزایش یافته است.

این مانع اولین بار در ماه جولای مورد آزمایش قرار گرفت و سازندگان آن ساختار را برای استفاده واقعی در شرایط بد آب و هوایی آماده دانستند.
همچنین در rt.com
طوفان ویرانگر WASHES BEACH AWAY در جزیره Kefalonia یونان (فیلم ها)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *