ویروس شناسان چینی از دولتمردان می خواهند كه در مورد Covid-19 عمل كنند ، زیرا آنها تجربه خط مقدم را با RT – RT World News به اشتراک می گذارند

ویروس شناسان برتر چینی ، که برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود با همکاران روسی دعوت شده اند ، فاش کرده اند که چگونه کشورشان با Covid-19 مقابله کرده است. آنها همچنین از دولتها خواستند كه در مورد تهدید بی سابقه ای برای بشریت “واقعی شوند”.

هفته گذشته یک کارگروه پزشکی از چین در یک مأموریت بشردوستانه به روسیه اعزام شد. دو تن از اعضای این گروه در مصاحبه اختصاصی با RT ، اقدام به پذیرش همه گیری در حال توسعه کردند.

آنها هشدار دادند كه كووید 19 كه بیش از 120000 نفر را در سراسر جهان كشته است ، باید به دلیل مسری بودن آن جدی گرفته شود ، امثال آن قبلاً به ندرت دیده شده است.

وو شیائومی ، رئیس کلینیک دانشگاه ایالتی هاربین ، عضو دیگر این ماموریت ، چگونگی برخورد کارکنان بهداشت و درمان چینی با این بیماری همه گیر را روشن کرد. وی به RT گفت كه آنها دفترچه ای را برای اداره بیماران مبتلا به كرونا ویروس تهیه كرده و آنها را براساس وضعیت بهداشتی خود سازماندهی كردند.

“وقتی بیمار مبتلا به Covid-19 تشخیص داده می شود ، تعریف می کنیم که آیا آنها در وضعیت خفیف ، متوسط ​​، در شرایط شدید یا بحرانی قرار دارند”. دکتر را توضیح داد. “سپس آنها را به بیمارستان های مختلف می فرستیم. “

به گفته وو ، درمان بیماران شدید یا بحرانی در یک مکان “قابل توجه” به کاهش مرگ و میر کمک کرد. درمورد کسانی که در شرایط خفیف یا متوسط ​​قرار دارند ، درمان آنها بر اطمینان خاطر معطوف است “آنها به موارد جدی تبدیل نمی شوند.”

“این یک چالش جدید برای بشریت است ،” به زو سونگائو ، معاون مدیر موسسه ویروس شناسی CDC چین هشدار داد. این متخصص ویروس شناس اظهار داشت: هر کسی می تواند در برابر این بیماری تسلیم شود ، صرف نظر از سن ، جنس و نژاد.

اخبار مرتبط  یک سیارک فقط نزدیکترین پرواز زمین را که تاکنون ثبت شده ساخته است ... و هیچ کس آن را ندیده است - آینده جهان RT

بدون داشتن واکسن یا دارویی که از نظر بالینی مورد تأیید قرار گرفته باشد ، قطع انتقال ویروس به عنوان کارآمدترین روش برای انتشار آن مورد استفاده قرار گرفته است.

به این دلیل، “دولت ها باید اقدامات دقیق را اعمال كنند و رسانه ها باید به مردم بگویند كه این جدی است.”

این ویروس بر همه تأثیر می گذارد ، ما نمی توانیم چشم خود را به آن ببندیم.

چین رسما ادعا می کند که حاوی Covid-19 منحنی را مسطح کرده است. پیش از این ، مقامات ارشد گزارش می دادند که با افزایش تعداد بیمارانی که بهبود می یابند ، میزان مرگ و میر کشور کاهش یافته است. اما واردات کورو ویروس از خارج از کشور اکنون به یک موضوع تبدیل شده است و مقامات بهداشتی هشدار داده اند که این نبرد بسیار به پایان رسیده است.

در همین حال ، پکن سایر کشورها را تشویق کرده است که از تجربه چینی ها بیاموزند ، با توجه به اینکه پزشکان این کشور با نجات هزاران نفر از مردم ، دانش گرانبهای کسب کرده اند.
همچنین در rt.com
ترامپ عواقب پکن را با تهدید سنای سنا در پی کاوش محور چین به منشأ کووید-19 تهدید می کنددر حالی که در مسکو بودیم ، تیم چین توانست ببیند که چگونه سیستم بهداشت و درمان روسیه با این بیماری همه گیر ، که بیش از 21000 نفر را آلوده کرده و تاکنون جان 170 نفر را گرفته است ، مقابله می کند.

از آنجایی که اوج بیماری همه گیر محلی هنوز در راه نیست ، روسیه باید این اطمینان را برقرار کند “اگر تعداد موارد در دو هفته آینده جهش یابد ، بیمارستان ها و پزشکان کافی وجود دارند.” وو توصیه کرد

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *