ویروس کرونا در اروپا بیش از 4 میلیون نفر افزایش یافته است ، اما تنها 16 درصد از تعداد جهانی را تشکیل می دهد – AFP – RT World News

طبق آخرین شمارش آژانس خبری خبرگزاری فرانسه با استفاده از منابع رسمی دولتی ، تعداد پرونده های Covid-19 در اروپا از 4 میلیون مورد فراتر رفته است. تعداد کل موارد در این قاره در حال حاضر 4،006،077 است.

اروپا روز سه شنبه از مرز چهار میلیون عبور کرد ، اما در عین حال ، سهم آن در تعداد جهانی موارد به 16 درصد کاهش یافته است – تقریباً 40 درصد کمتر از ماه مه که تعداد کل عفونت ها تقریبا نیمی از موارد بود. شماره فعلی

داده ها نشان می دهد از زمان بروز همه گیری ، بیش از 216000 نفر در اروپا به دلیل Covid-19 جان خود را از دست داده اند ، در حالی که بیش از 2.2 میلیون نفر بهبود یافته اند.
همچنین در rt.com
سرانجام اعداد همه گیر Covid-19 در سراسر جهان تثبیت می شوند – تعداد AFPروسیه ، که هم اکنون یک چهارم کل موارد در اروپا را تشکیل می دهد ، هنوز در فهرست کشورهای آسیب دیده در این قاره قرار دارد. پرونده های روسیه پس از تأیید 4،729 مورد دیگر در روز سه شنبه از مرز یک میلیون عبور کردند – اگرچه با توجه به داده های دولت ، اوضاع در حال تثبیت است که تعداد پرونده های جدید به آرامی کاهش می یابد. اسپانیا و انگلیس روسیه را با دومین و سومین آلودگی در اروپا دنبال می کنند.

اخبار مرتبط  گزارش های مربوط به 40 تلفات چینی ها در درگیری مرزی با هند "اخبار جعلی" است - وزارت امور خارجه چین - RT World News

تعداد کل موارد در حال حاضر در اروپا کمتر از تعداد عفونت در ایالات متحده است که هنوز هم درگیرترین کشور در جهان است و بیش از شش میلیون نفر به ویروس مبتلا شده اند. بر اساس اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، برزیل ، دومین کشور آسیب دیده ، تاکنون بیش از 3.9 میلیون مورد را ثبت کرده است.

در اوایل ماه اوت ، خبرگزاری فرانسه پیشنهاد کرد که همه گیر در حال تثبیت است ، زیرا جهان از 20 میلیون مورد Covid-19 فراتر رفته است. هنوز از آن زمان پنج میلیون عفونت جدید دیگر ثبت شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *