ویروس کرونا ویروس “از ما خسته نشده است” ، رئیس سازمان بهداشت جهانی در حالی که مردم را ترغیب می کند تا در حالت آماده باش باشند ، می گوید – RT World News

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز پنجشنبه گفت که مردم باید در حالت آماده باش باشند ، حتی اگر عموم مردم از Covid-19 خسته شده باشند.

مدیرکل WHO تدروس آدانوم گبریزوس به مجمع صلح پاریس گفت که کشورهای اروپایی در حال مبارزه هستند اما ویروس تغییر چشمگیری نکرده است. این مقام مسئول با تأکید بر هوشیاری افزود ، می توان همین را در مورد اقدامات متوقف کردن آن گفت.

ما ممکن است از Covid-19 خسته شده باشیم اما از ما خسته نشده است.

در طی یازده ماه همه گیری ، بیش از 1.2 میلیون نفر جان خود را از دست داده و اقتصاد در سراسر جهان از ریل خارج شده است. رئیس WHO روز پنجشنبه گفت که “واکسن به سرعت مورد نیاز است.” وی همچنین خواستار تقسیم هرگونه واکسن به طور عادلانه با کشورهای فقیر شد.

مجمع صلح پاریس ، که در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود ، در بحبوحه افزایش موارد ویروس در سراسر جهان ، به این موضوع می پردازد. بنا به گفته برگزارکنندگان این رویداد در پایتخت فرانسه ، چندین ایالت و بنیاد قرار است حدود 500 میلیون دلار برای “شتاب دهنده ACT” ، مکانیزمی با هدف اطمینان از دسترسی به آزمایشات ، درمان ها و واکسن ها برای همه کشورها ، تعهد کنند.

اخبار مرتبط  هواداران K-pop در رسانه های اجتماعی دارای هشتگ های ضد شورش سیاسی و ربوده شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
رئیس WHO قول می دهد بررسی مستقل و “شفاف” نحوه مدیریت پاسخ همه گیر Covid-19مکانیسم ACT-Accelerator ، که توسط WHO هدایت می شود ، در آوریل برای تقویت تحقیقات در مورد ویروس کرونا آغاز شد. این پروژه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس ، اتحادیه اروپا ، فرانسه ، آلمان و دیگران پشتیبانی می شود.

با این حال ، در حالی که فرانسه میزبان مجمع اختصاص یافته به یافتن راه هایی برای کاهش عواقب همه گیری است ، خود این کشور هیچ نشانه ای از محدودیت های آرامش بخش برای جلوگیری از شیوع همه گیر را نشان نمی دهد.

نخست وزیر ژان کاستکس ، با تکرار درخواست هوشیاری رئیس WHO ، گفت که نشانه هایی از کاهش در چهره های Covid-19 در فرانسه وجود دارد ، اما “مطمئناً لحظه شل شدن مهار نیست.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *