ویژگی تست توییتر برای “دشوار” “دوست داشتن” چیزهایی که دوست ندارد برای کاربران دشوار است – RT World News

توییتر مخفیانه شروع به آزمایش ویژگی جدیدی کرده است که برای کند کردن سرعت کاربران قبل از “پسندیدن” پست طراحی شده است ، و به تعداد زیادی از دستورالعمل ها و پیشنهادهای جدید قبل از اینکه افراد بتوانند در سیستم عامل تعامل داشته باشند ، اضافه شده است.

این ویژگی برای اولین بار در روز دوشنبه توسط جین مانچون وونگ ، یک متخصص نرم افزار مستقر در هنگ کنگ گزارش شد که با مهندسی معکوس برنامه های بزرگ فناوری را کشف می کند تا ویژگی های جدید آینده را که هنوز در مرحله توسعه یا آزمایش هستند کشف کند.

در تلاش برای “پسندیدن” از یک توئیت جنجالی یا بالقوه گمراه کننده ، کاربران با این ویژگی “قبل از اجازه دادن به” لایک کردن “توییت گفته شده” به شما کمک می کنند توییتر را به مکانی برای اطلاعات قابل اطمینان نگه دارید “و” بیشتر بدانید “.

این ویژگی مانع دوست داشتن یک توییت نمی شود – فقط سرعت آنها را کم می کند.

اگر در سیستم عامل گسترده تری معرفی شود ، این ویژگی در مجموعه جدیدی از ویژگی های دیگر خواهد بود امکانات در هفته های اخیر توسط غول فناوری رونمایی شده است که هدف آن تقویت محتوای است ، ظاهراً برای تشویق تفکر انتقادی قبل از اشتراک اطلاعات است.

این موارد شامل یک دستورالعمل جدید است که کاربران را تشویق می کند تا مقاله را قبل از بازتوییت مجدد آن کلیک کرده و بخوانند ، در تلاش برای جلوگیری از انتشار عناوین کلیک وب و “اخبار جعلی” در رسانه های اجتماعی. با این حال ، بارها و بارها ، این نوع مداخلات شرکت های رسانه های اجتماعی توسط طرفداران دو طرف راهرو مسلح شده و اتهامات مربوط به اخبار جعلی و اطلاعات غلط را فرا گرفته است.
همچنین در rt.com
ترامپ به عنوان نتیجه برتر جستجو برای “بازنده” ، بایدن برای “برنده” در توییتر شناخته می شود ، زیرا سیستم عامل الگوریتم تقلب را انکار می کنددر تاریخ 2 نوامبر ، شب انتخابات ، توییتر اولین برچسب هشدار دهنده خود را در توییت ترامپ در مورد بحث درباره تمدید مهلت رای گیری در پنسیلوانیا اعمال کرد که احتمالاً منجر به “تقلب شایع و کنترل نشده” و “خشونت در خیابان ها”

هفته ها پیش ، در 20 اکتبر ، توییتر مردم را به اشتراک گذاشتن توییت های نقل قول به جای بازتوییت مجدد ساده آغاز کرد ، تلاش های خود را برای برچسب زدن اطلاعات ادعایی نادرست افزایش داد و کاربران را با هشدارهای تهاجمی تر نسبت به توییت های چهره های سیاسی در ایالات متحده مواجه کرد روز انتخابات.

اخبار مرتبط  اتحادیه اروپا و فرانسه از ایالات متحده خواستند تا مجازات های "غیر قابل قبول" علیه محققان جنایات جنگی دادگاه کیفری بین المللی را لغو کند - RT World News
همچنین در rt.com
سو Par عملکرد Parler به عنوان برنامه مورد علاقه محافظه کاران بیش از حد توسط کاربران جدیدی که از سانسور فرار می کنند ، بیشترین بارگیری در ایالات متحده است“هدف ما این است که به افراد زمینه و ابزار لازم برای یافتن اطلاعات معتبر در مورد خدمات ما – بدون توجه به موضوع یا مکانی که آنها این توییت را می بینند” ، سخنگوی توییتر در مورد ویژگی های جدید گفت ، تایید می کند که سرعت جدید دکمه “مانند” هنوز در حال توسعه است.

“این یک فرایند تکراری است ، و ما همچنان به دنبال ویژگی ها و خط مشی ها هستیم تا به افراد در توییتر کمک کنیم تصمیمات آگاهانه خود را بگیرند” آنها اضافه کردند

برخی اظهار داشتند که ویژگی جدید ، از جمله “مانند آهسته” ، در واقع افراد را از انجام تحقیقات مستقل خود منصرف می کند و صرفاً پذیرش دستورالعمل های شرکت فناوری را به عنوان آموزه ارتقا می دهد.

برخی ابراز نگرانی کردند که توییتر چنین است تثبیت موقعیت خودش به عنوان “داور حقیقت”.

در همین حال ، دیگران ظاهراً فقط از تلاش مداوم شرکت های فناوری برای دخالت در گفتمان آنلاین مریض بودند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *