ویکتوریا پریمیر با وعده دادن به قول بازگشایی ملبورن آتش می گیرد – اخبار جهانی RT

رئیس ایالت ویکتوریا اعلام کرد ، برخلاف وعده ها ، ملبورن ، که تحت سخت ترین و طولانی ترین محدودیت های ویروس کرونا زندگی می کند ، روز دوشنبه تأخیر نخواهد داشت.

متروپولیتن ملبورن قرار بود از هفته آینده برخی از محدودیت های قفل شدن خود را برداشته شود. این شهر استرالیا شاهد بوده است که میانگین دو هفته آلودگی های Covid-19 به زیر 5 رسیده است و باعث شده دولت اظهار کند که شرایط به اندازه کافی مناسب است تا برخی از محدودیت ها را کاهش دهد. اما علی رغم امیدهای زیاد ، دانیل اندروز نخست وزیر روز یکشنبه در هنگام بروزرسانی Covid-19 گفت که این اتفاق نخواهد افتاد.
همچنین در rt.com
تماشا کنید: معترضین به قفل شدن ملبورن پلیس اسب را “نژادپرست” می نامند در حالی که آن را با میله پرچم عظیم مورد حمله قرار می دهنداندروز اعلام كرد كه الف “مکث محتاط” برای پردازش بیش از 1000 آزمایش Covid-19 از شیوع در شمال ملبورن برای چند روز دیگر لازم بود و انتظار نمی رود که زودتر از روز سه شنبه ، آزمایش مجدد انجام شود.

به زبان ساده: این دو روز اضافی است که ممکن است هفته ها از این ویروس جلوتر باشیم. نه تنها از پس این شیوع برآییم – بلکه آن را از بین ببریم. “ نخست وزیر گفت. وی افزود اینگونه نبود “یک قدم به عقب” و اینکه لازم بود نگذاریم “هرچه ویکتوریایی ها فدا کرده اند ، همه آنچه را که ما از آن صرف کرده ایم ، به سادگی از بین برود.”

این تاخیر توسط سیاستمداران مخالف ، صاحبان مشاغل ناراضی از خسارت اقتصادی که به این قفل منجر می شود ، و ویکتوریایی ها که منتظر شنیدن خبرهای خوب از اندروز بودند ، مورد انتقاد قرار گرفت.

مایکل اوبراین ، رهبر مخالفان ویکتوریا ، نخست وزیر را به جابجایی تیرهای دروازه بار دیگر متهم کرد و تصمیم خود را خواست “مخوف”. اتحادیه اصلی تجارت ایالت ، اتاق تجارت و صنعت ویکتوریا ، گفت نخست وزیر در مورد “ضربه شکننده” به اقتصاد و اینکه وضعیت شبیه زندگی در یک حلقه زمانی است ، “مانند روز Groundhog”.

جنی میکاکوس ، وزیر بهداشت سابق ویکتوریا گفت که به تعویق انداختن ، که پس از کاهش چشمگیر عفونت های جدید Covid-19 اعلام شد ، نشان دهنده “فلج در تصمیم گیری” از طرف دولت اندروز

اندروز همچنین اعلام کرد در حالی که ملبورن باید بیشتر منتظر بماند ، ویکتوریای منطقه ای از هفته آینده برخی از محدودیت ها را کاهش می دهد. از روز چهارشنبه ، این ایالت شاهد بازگشایی سالن های ورزشی ، استخرهای سرپوشیده و فودکورت ها خواهد بود ، به شرط آنکه همزمان بیش از 20 مشتری خدمت کنند.

اخبار مرتبط  آغوش سوئدی با استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی باعث می شود ‘به شما بگویم از طرف تشویق های قفل شده - اخبار جهانی RT

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *