ویکی لیکس و پاملا اندرسون آخرین درخواست های عفو را قبل از حکم قاضی در مورد استرداد آسانژ به ایالات متحده اعلام کردند – RT World News

نماد Baywatch ، پاملا اندرسون به ویکی لیکس پیوست و در خواستار یازدهمین ساعت از ایالات متحده برای ترک اتهامات علیه جولیان آسانژ پیش از صدور حکم قاضی در مورد استرداد وی از انگلستان است.

بنیانگذار ویکی لیکس قرار است روز دوشنبه در دادگاه کیفری مرکزی انگلستان حضور یابد ، جایی که قاضی ونسا بارایسر قضاوت خود را در مورد اینکه آیا وی باید به استرادیا تحویل داده شود تا به اتهام نقض قانون جاسوسی در سال 1917 رسیدگی کند ، ارائه می دهد.

اگر مجرم در ایالات متحده محکوم شود ، به دلیل انتشار صدها هزار اسناد لو رفته از ویکی لیکس در رابطه با جنگ های ایالات متحده در خاورمیانه و همچنین کابل های دیپلماتیک ، وی می تواند با 175 سال زندان محکوم شود.

اندرسون ، بازیگر نقش بمبل ، چندین سال است که از هواداران آسانژ پشتیبانی می کند و این مرد 53 ساله با التماس و خواستار عفو ریاست جمهوری برای استرالیایی شد.

جولیان به روزنامه نگاری متهم شده است. اسنادی که جنایات جنگی و نقض حقوق بشر را آشکار ساخته است. اکنون ایالات متحده می خواهد او را به جرم افشای جنایات مجازات کند. “ او به نیویورک پست گفت.

اگر این استرداد موفقیت آمیز باشد ، به این معنی است که هیچ روزنامه نگاری از پیگرد قانونی در امان نیست.

“این سابقه ای را ایجاد خواهد کرد که هر روزنامه نگار آمریکایی بتواند متهم شود و به هر کشوری که درخواست استرداد آنها را دارد ارسال شود … و فکر نکنید” برای من اتفاق نخواهد افتاد “، زیرا کاملاً می تواند و کشورها از آن برای سکوت استفاده می کنند هرچه صدا را دوست ندارند ، “ وی افزود
همچنین در rt.com
پاملا اندرسون خواستار عفو جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس با لباس بیکینی به دونالد ترامپ شداخبار مرتبط  درگیری و دستگیری در بیت المقدس در حالی که مردم برای نخستین هشتمین هفته متوالی علیه نخست وزیر نتانیاهو اعتراض کردند (VIDEO) - RT World News

کریستین هرافنسون ، مدیر مسئول ویکی لیکس ، این نظرات را تکرار کرد ، وی گفت “این واقعیت که این پرونده به دادگاه کشیده شده است چه برسد به این مدت طولانی ، یک حمله تاریخی و گسترده به آزادی بیان است.”

اندرسون پس از معرفی توسط آسانژ توسط ویوین وست وود در سفارت اکوادور در لندن در سال 2014 ملاقات کرد.

وی قبل از تحویل وی به پلیس انگلیس توسط مقامات اکوادور ، در طی هفت سال تبعید در سفارت بارها به ملاقات وی رفت. گفته می شود وقتی او به زندان بلمارش در جنوب شرقی لندن منتقل شد ، او در خارج از تیم حقوقی وی اولین بازدید کننده آسانژ بود.

“این دیوانگی است. او در زندانی که مملو از کوید است در میان قاتلان گرفتار شده است. ” وی درباره شرایطی که آسانژ با آن روبرو است گفت.

“اواسط زمستان است و آنجا یخ می زند و لباس های زمستانی او تحویل داده نشده است. همه چیز یک جنون قرون وسطایی است. ”

هواداران سرسختانه از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا خواسته اند تا آسانژ را قبل از پایان ریاست جمهوری خود بخشود.

“دولت آمریكا باید به دلیل حمایت اصلی از سرمقاله های اصلی رسانه ، سازمان های غیردولتی در سراسر جهان مانند عفو و گزارشگران بدون مرز و سازمان ملل كه همه خواهان لغو این اتهامات هستند ، گوش فرا دهد.” Hrafnsson گفت.

“این مبارزه ای است که بر حق هر کس برای دانستن تأثیر می گذارد و به طور جمعی با آن مبارزه می شود” او اضافه کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *