پارلمان نروژ تحت حمله سایبری “قابل توجه” قرار می گیرد ، ایمیل چندین نماینده هک شده – RT World News

مجمع اعلام کرد ، پارلمان نروژ طی چند روز گذشته مورد حمله سایبری مداوم قرار گرفته است. حسابهای ایمیل چندین نماینده توسط هکرها شکسته شده و “مقادیر مختلف” داده بارگیری شده است.

نقض امنیت ، توصیف شده به عنوان “حمله مهم” روز سه شنبه توسط قانونگذار کشور فاش شد. در حالی که میزان خسارت بلافاصله مشخص نبود ، مجمع اعتراف کرد که ایمیل های a “تعداد محدودی” نمایندگان مجلس و همچنین چندین کارمند به خطر افتاده است.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که مقادیر مختلف داده بارگیری شده است ،” مجلس گفت ، بدون ارائه جزئیات در مورد ماهیت داده های به خطر افتاده و حساسیت آنها.

آژانس ضد جاسوسی کشور ، سازمان امنیت ملی (NSA) ، در مقابله با حمله و ارزیابی خسارت وارد شده به قانونگذار کمک کرده است.

“ما برای چند روز درگیر شده ایم ،” سخنگوی NSA ، تروند اووستدال گفت. “ما در تجزیه و تحلیل و کمک فنی به پارلمان کمک می کنیم.”
همچنین در rt.com
علی رغم هیستری غربی در مورد هکرهای روسی ، تا 75٪ از حملات سایبری جهانی از خاک ایالات متحده ناشی می شود – رئیس ارشد امنیتی مسکواخبار مرتبط  معترضین بیروت به RT گفتند که تا زمان ترک ENTIRE PARLIAMENT پس از استعفای نخست وزیر ، خیابان ها را ترک نخواهند کرد - RT World News

از هم اکنون ، مقامات نروژی هیچ ادعایی در مورد اینکه چه کسی عامل حمله جدید بوده است ، نداده اند.

طی چند سال گذشته ، م institutionsسسات دولتی نروژ تعدادی از تلاش های گسترده برای هک کردن را گزارش کرده اند. در اوایل سال 2017 ، وزارتخانه های دفاع و امور خارجه کشور ، قانونگذار و حتی آژانس امنیتی پلیس (PST) مورد حمله بزرگی قرار گرفتند و به سرعت این حمله را به گردن هکرهای “مرتبط با روسیه” انداختند. هیچ اثبات محکمی برای حمایت از اتهامات جسورانه علیه مسکو توسط اسلو ارائه نشده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *