پاریس مراکز رایگان غربالگری Covid-19 را راه اندازی می کند زیرا افزایش تقاضا باعث ایجاد صف های طولانی در فرانسه می شود – اخبار جهانی RT

دولت پاریس در حال راه اندازی پنج سایت جدید برای انجام غربالگری رایگان برای Covid-19 و کمک به آزمایشگاه های خصوصی در تقاضای خدمات خود است. هفته گذشته فرانسه از رکورد ملی 900000 آزمون هفتگی پیشی گرفت.

دفتر شهردار گفت که از روز دوشنبه ، سه مرکز دائمی در حال جمع آوری نمونه ها به عنوان بخشی از آزمایش رایگان Covid-19 در پایتخت فرانسه هستند. علاوه بر این ، دو آزمایشگاه سیار در نوبت های نیم روزه در مناطق مختلف شهر خدمت می کنند.

این اقدام به منظور كاهش فشار بر آزمایشگاه های خصوصی است كه با تقاضای غربالگری Covid-19 بسیار زیاد شده اند. هفته گذشته مردم مجبور شدند قبل از سرویس دهی تا پنج ساعت در صف های طولانی صبر کنند.

لو پاریسین گزارش داد ، مراکز غربالگری جدید به مقابله با مشکلات لجستیکی کمک خواهند کرد ، اما نگرانی در مورد ظرفیت پردازش این آزمون وجود دارد ، که در حال حاضر برای پاریس 1500 بار در روز محدود است و باید افزایش یابد.

اخبار مرتبط  پلیس در کاتالونیا به دلیل برکناری رئیس جمهور منطقه با سر خوکها بمباران کرد - RT World News

تقاضا برای آزمایش در حالی افزایش یافته است که فرانسه با تجدید حیات ویروس کرونا مواجه است. هفته گذشته بیش از 900000 تست در کشور انجام شد و رکورد ملی را شکست. هفته گذشته بیش از 33000 مورد جدید تأیید شد ، افزایشی که از ماه مارس در فرانسه مشاهده نشده است.
همچنین در rt.com
هند با بزرگترین علامت 25 میلیونی در رکورد جهانی ، رکورد ایالات متحده را در بزرگترین عفونت روزانه Covid-19 شکستفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *