پاپ فرانسیس روز یکشنبه پس از قول کارمندان در مورد این که کارمندان در مورد آن کار می کنند بدون نقاب می رود انتقاداتی را برانگیزد – RT World News

کاربران شبکه های اجتماعی از پاپ فرانسیس انتقاد کرده اند ، زیرا وی در حالی که حضار عمومی خود را در واتیکان برگزار می کرد ، از پوشیدن نقاب خودداری کرد و مردم به خاطر “امنیت خود و شما” از وی خواستند که این کار را در جمع انجام دهد.

پاپ دفاعی در طول سخنرانی هفتگی خود در واتیکان ، فقط یک روز پس از اینکه کارمندان وی به خبرنگاران گفتند که “کار کردن” در مورد متقاعد کردن رهبر کاتولیک برای پیروی از پروتکل های ایمنی Covid-19 و گفتن او “اکنون شروع به استفاده از ماسک کرده است.”

با این وجود ، علیرغم اینکه فرانسیس در صورت ابتلا به ویروس در معرض خطر بالایی از عفونت جدی قرار دارد – به عنوان یک پیرمرد 83 ساله که بخشی از ریه را به دلیل بیماری برداشته بود – از پوشیدن ماسک در مراسم داخلی خودداری کرد.

دانیل هوران کشیش کاتولیک در توییتر خود خواست تا از پاپ بخواهد که مسئولیت را بپذیرد ، حتی اگر مشکلات تنفسی او داشتن پوشش صورت را با چالش روبرو کند “ماسکی در انظار عمومی ، به ویژه در اطراف دیگران ، برای ایمنی آنها و شما.” یکی دیگر از کاربران توییتر پیشنهادی که “پاپ می تواند با استفاده از ماسک هنگام مخلوط کردن ، احساسات مفید در زندگی را نشان دهد.”

فرانسیس پروتکل های همه گیری را تأیید کرد و به مردم اجازه داد که در حالی که او مایل است ، این را بدانند “پایین بیایید و به هرکدام سلام کنید” او نمی تواند به دلیل خلاف اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در Va باشدتیک پاپ در طی سخنرانی خود گفت که ما باید در برابر “این خانم به نام COVID هوشیار باشیم که به ما آسیب زیادی می رساند.”

چیکو هارلان ، رئیس دفتر واشنگتن پست در رم ، که روز چهارشنبه در بین عموم مردم بود ، توییت کرد “مخاطبان برای سال 2020 مناسب به نظر می رسند ، اما پاپ فرانسیس – بدون ماسک و دست دادن … بسیار شبیه به کار خود در سال 2019 است.”

پاپ قبلاً ماسک زده و یکی از آنها را در یک نماز در رم ، جایی که با سایر شخصیتهای مذهبی در آنجا حضور داشت ، پوشانده و فقط برای صحبت با حاضران آن را برداشته است. با این حال ، چند روز پیش ، در هنگام ملاقات با نخست وزیر اسپانیا و هیئت نمایندگی ، هیچ کس در اتاق ماسک نداشت. یکی از خبرنگاران واتیکان با آشکار ساختن سردرگمی در اوضاع ، پرسید که چرا ، اگر سانچز با ماسک به کاخ رسول وارد شد ، “آیا او وقتی با پدربزرگ بود این کار را کرد؟”

با افزایش موارد در شهر ، واتیکان با فشار فزاینده ای برای جدی گرفتن ویروس روبرو است. تاکنون 27 مورد مثبت رخ داده است که 15 نفر کاملا بهبود یافته اند. در داخل واتیکان هیچ کشته ای گزارش نشده است.

اخبار مرتبط  روحانی می گوید ایالات متحده "با شکست روبرو می شود" زیرا تلاشش برای اعمال مجدد تحریم های سازمان ملل علیه ایران با مخالفت بین المللی روبرو شد - RT World News
همچنین در rt.com
پاپ فرانسیس پس از ملاقات با کاردینال که بعداً مثبت ارزیابی شد ، “Covid-19” به طور مداوم تحت نظارت قرار گرفت – واتیکانبحث و جدال پیرامون پاپ در حالی است که سازمان بهداشت جهانی گزارش داده است که مرگ روزانه Covid-19 در اروپا در مقایسه با هفته قبل تقریبا 40 درصد افزایش یافته است. فرانسه ، هلند ، روسیه ، اسپانیا و انگلیس بیشترین موارد را تشکیل می دهند که با یک سوم رشد روبرو هستند. ایتالیا که شهر واتیکان را احاطه کرده است ، طی 24 ساعت گذشته تقریباً 22000 مورد جدید را افزایش داده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *