پاپ فرانسیس میزبان هیأتی از بازیکنان NBA و رهبران اتحادیه آنها در واتیکان برای نشست بدون مسأله در مورد عدالت اجتماعی است – RT World News

پاپ فرانسیس میزبان هیئتی از بازیکنان NBA و مقامات اتحادیه در واتیکان بوده است ، بدون اینکه کسی ماسک برای محافظت در برابر شیوع Covid-19 استفاده کند ، در مورد مسائل عدالت اجتماعی و برابری نژادی بحث کند.

هیئت متشکل از پنج بازیکن و 5 مدیر اتحادیه روز دوشنبه با ارائه پاپ فرانسیس در کتابخانه پاپ کاخ رسولان ، با اهدای هدایا و گفتگو درباره تجربیات خود در مبارزه با نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی ، گفتگو کردند. عکس ها و فیلم های این جلسه نشان می داد که حداقل 16 نفر در کتابخانه کنار هم نشسته اند و هدایایی را بدون ماسک و اقدامات کمی برای فاصله گیری اجتماعی مبادله می کنند.

انجمن ملی بازیکنان بسکتبال (NLBPA) گفت که مطابق با پروتکل های واتیکان ، اعضای هیئت قبل از جلسه تحت آزمایش Covid-19 قرار گرفتند. پاپ فرانسیس ، 83 ساله ، به دلیل نادر پوشیدن پوشش صورت ، حتی هنگام ملاقات با افراد داخل منزل ، مورد خشم قرار گرفته است. ایالات متحده تقریباً 12 میلیون مورد Covid-19 و بیش از 250،000 مورد مرگ ناشی از ویروس گزارش کرده است که بیشترین آمار در جهان است.

هیئت بازیکنان شامل استرلینگ براون و کایل کورور ، هر دو از میلواکی باکس ، آنتونی تولیور از ممفیس گریزلیز ، جاناتان آیزاک از اورلاندو مجیک و مارکو بلینلی از سان آنتونیو اسپرز بودند. بلینلی که اهل ایتالیا است با پاپ به زبان ایتالیایی صحبت کرد.

“جلسه امروز قدرت صدای بازیکنان ما را تأیید می کند ،” میشل رابرتز ، مدیر اجرایی NLBPA گفت. “اینکه یکی از رهبران تأثیرگذار در جهان به دنبال گفتگو با آنها است ، نشان دهنده تأثیر سیستم عامل های آنها است.”
همچنین در rt.com
پاپ فرانسیس روز بعد از اینکه کارمندان قول دادند که “روی آن کار می کنند” در مراسم عمومی بدون نقاب می رود انتقاد می کنداخبار مرتبط  WHO می گوید ، توصیه های واکسن Covid-19 برای تنظیم کننده گان ملی است ، پس از اینکه انگلیس به بیماران آلرژی احتیاط می کند تا از زخم جلوگیری کنند - RT

NBA امسال پس از اعتراضات گسترده سیاه زندگی در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس در ماه مه ، سیاسی تر شد. بازیکنان پس از تیراندازی مرد سیاه پوست دیگری به نام جیکوب بلیک در ماه آگوست توسط پلیس در کنوشا ، ویسکانسین ، بازی ها را تحریم کردند و پیام های دادگستری اجتماعی در لباس فرم ها ، زمین های بسکتبال و تابلوهای صحنه نمایش داده شد.

کورور گفت که بازیکنان مفتخر بودند که تجربیات خود را با پاپ فرانسیس در میان بگذارند. “صراحت و اشتیاق وی برای بحث در مورد این مسائل الهام بخش و یادآوری کننده این بود که کار ما تأثیر جهانی داشته است و باید به جلو حرکت کند.” کورور گفت.

پاپ فرانسیس کتابی دارد که در اول دسامبر منتشر می شود و در آن از خواسته های عدالت نژادی ، از جمله علل دیگر حمایت می کند.
همچنین در rt.com
پاپ با انتقاد از سرمایه داری و بی عدالتی ها از دیدگاه WOKE در مورد جهان پس از Covid اما برای نامه نامناسب TITLE داغ می شودفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *