پاپ فرانسیس می گوید ، “ثروتمندان نباید در اولویت قرار گیرند” برای واکسن Covid-19 ، بازگشت به “عادی بودن” نابرابری

پاپ فرانسیس از کشورهای ثروتمند خواسته است كه از واكسنهای كروناویروس جلوگیری نكنند و از آنها خواسته است كه فقط شركتهای مرتبط با بیماری همه گیر را به شركتهای متعهد به حفاظت از محیط زیست و كمك به نیازمندان اختصاص دهند.

ناراحت کننده خواهد بود اگر ثروتمندان واکسن Covid-19 را در اولویت قرار دهند. اگر این واکسن متعلق به این یا آن کشور نباشد ، ناراحت خواهد بود ، اگرچه جهانی نیست و برای همه ، “ فرانسیس در جریان مخاطبان عمومی هفتگی خود در روز چهارشنبه گفت.

پونتیف همچنین گفت كه دنیا نباید پس از همه گیری به عادی برگردد اگر “طبیعی” به معنای بی عدالتی اجتماعی و تخریب محیط باشد. “ما باید بهتر ظاهر شویم” وی خاطرنشان کرد: از بیماری همه گیر Covid-19.

پاپ فرانسیس گفت با توجه به كمكهای مرتبط با كروناویروس ، این امر می تواند باشد “رسوایی” اگر دولت بودجه های پشتیبانی را برای انتخاب صنایع انتخاب كرد ، و در عوض كمك های عمومی باید برای شركت هایی اختصاص یابد “به مشارکت افرادی که به طور عادی از مطالعه حذف شده اند کمک می کند [from society]، برای کمک به نیازمندان ، به منافع مشترک و مراقبت از محیط زیست. “
همچنین در rt.com
WHO – ایالات متحده و برزیل بزرگترین عامل محاسبه موارد کروناویروس هستنداخبار مرتبط  پرواز ایر هند اکسپرس از باند فرودگاه کرالا با 190 مسافر در هواپیما در دو باره تقسیم می شود

براساس آخرین گزارش رویترز ، بیش از 22 میلیون نفر از زمان شیوع آن به ویروس آلوده شده اند ، در حالی که بیش از 780،400 نفر جان خود را از دست داده اند. این مسابقه در حال تولید واکسن است که برخی از آنها در مرحله اواخر آزمایشات خود قرار دارند.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه هشدار داد كه هر كشوري كه واكسن هاي احتمالي Covid-19 را محاصره كند ، در غير از اينكه ديگران را حذف كند ، فقط اين بيماري را عميق تر مي كند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *