پاپ فرانسیس هشدار داد که “آفتی بدتر از کوید” وجود دارد … و این “شایعات” است – RT World News

پاپیوس گفته است “یک آفت بدتر از کوید” تهدید به تقسیم کلیسای کاتولیک روم است ، و از م faithfulمنان می خواهد که از “شایعات” پرهیز کنند و از پخش همه نارضایتی های خود در انظار عمومی هشدار دهند.

پاپ فرانسیس با تحویل برکت هفتگی خود در روز یکشنبه ، ظاهراً از موضوع دور شد و باز هم نسبت به “شایعات” در جوامع کلیسا و بوروکراسی عالی کلیسا هشدار داد.

“خواهران و برادران ، لطفا سعی کنیم شایعه نکنیم ،” پانتیفوس اصرار کرد. “شایعات آفتی بدتر از کوید است. بدتر بیایید یک تلاش بزرگ انجام دهیم: هیچ شایعه ای!

در حالی که پاپ هیچ رقمی ارائه نکرد ، شایعه سازی “طاعون” احتمالاً به میزان قابل توجهی بیشتر از ویروس کرونا ویروس مبتلا شده است. در سراسر جهان ، حدود 26 میلیون مورد Covid-19 ثبت شده است که شامل بیش از 880،000 مورد مرگ است.
همچنین در rt.com
اشتباه 1٪: چگونه یک اشتباه ساده اما مهلک ریاضی توسط متخصصان Covid-19 ایالات متحده باعث وحشت جهانیان و دستور قفل شدن آنها شداگر “یک چیزی اشتباهه” یکی باید ارائه دهد “سکوت و دعا” به کسانی که ساخت “اشتباه” فرانسیس گفت ، به جای اینکه موضوع را علنی کند ، هشدار داد که شیطان در نهایت همان است “بزرگترین شایعه”

“شیطان شایعه بزرگ است. او همیشه در مورد دیگران چیزهای بد می گوید زیرا او دروغگو است که می خواهد کلیسا را ​​شکافته کند. “ پاپ ادامه داد.

اخبار مرتبط  فرماندهی آمریكا در آفریقا می گوید "روسیه به خاطر مین های مین موجود در لیبی مقصر است"

اظهارات وی در حالی بود که وی در مورد انجیلی درباره لزوم اصلاح خصوصی افراد در صورت انجام اشتباه ، و طرح موضوع “انجمن” فقط در صورتی که فرد از صاف شدن خودداری کند. مدت هاست که کلیسای کاتولیک روم به چنین الگویی اعتماد کرده است “اصلاح برادرانه” مفهوم در میان سلسله مراتب خود ، بدون علنی کردن امور داخلی کلیسا.
همچنین در rt.com
پاپ فرانسیس می گوید: “ثروتمندان نباید در اولویت واکسن Covid-19 قرار گیرند ، خواستار بازگشت به” عادی “نابرابری نیستبا این حال ، منتقدان کلیسا بارها علیه آن استدلال کرده و اظهار داشتند که چنین سیاستی فقط ارتکاب گناه در کلیسا ، از جمله کودک آزاری را تقویت می کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *