پاپ فرانسیس پس از ملاقات با کاردینال که بعداً مثبت ارزیابی شد ، “Covid-19” به طور مداوم تحت نظارت قرار گرفت – واتیکان – اخبار جهانی RT

به گفته یك مقام عالی مقام واتیكان ، پس از دیدار پاپی پاپ با كاردینال فیلیپین لوئیس آنتونیو تاگل كه از آن زمان مثبت آزمایش شده است ، به طور مداوم از نظر علائم ویروس كرونا تحت نظارت است.

تاگل که در 29 آگوست مخاطب خصوصی با پاپ فرانسیس 83 ساله داشت ، در 10 سپتامبر هنگام بازگشت به مانیل آزمایش Covid-19 مثبت شد.

“ما محتاط هستیم” خبرگزاری ANSA روز دوشنبه گزارش داد ، پیترو پارولین ، وزیر امور خارجه واتیکان. وی گفت که سلامتی رئیس کلیسای کاتولیک به طور مداوم تحت کنترل است ، با این حال در حال حاضر افزود “هشدار خاصی وجود ندارد” بیش از آن در واتیکان.

پاپ معمولاً با کسانی که بدون ماسک صورت به ملاقات او می روند در کاخ رسول صحبت می کند. هفته گذشته ، او برای اولین بار از زمان شروع شیوع بیماری همه گیر پوشیده بود ، اما لباسش را برای گفتگو با م faithfulمنان بیرون آورد. با این حال ، او مجبور بود تمرین معمول خود را در زمینه دست دادن و بوسیدن نوزادان به حالت تعلیق درآورد.

اخبار مرتبط  دست کم 3 کشته در اثر مسطح شدن انفجار گاز در نزدیکی بازار ایران - RT World News

در ماه مارس ، مثبت تشخیص داده شد که پاپ از نظر ویروس مورد آزمایش قرار گرفته است.
همچنین در rt.com
پاپ فرانسیس می گوید: “ثروتمندان نباید در اولویت واکسن Covid-19 قرار گیرند ، خواستار بازگشت به” عادی “نابرابری نیستدر دومین مخاطب هفتگی عمومی خود با مشارکت عمومی ، پس از شش ماه مخاطب مجازی ، پاپ فرانسیس در تاریخ 9 سپتامبر گفت که هیچ کس نباید از ویروس کرونا به دنبال منافع سیاسی باشد و تولیدکنندگان واکسن نباید آن را فرصتی برای کسب سود بدانند.

وی از حدود 500 نفر در حیاط سن داماسو واتیکان خواست تا برای حفظ فاصله اجتماعی در صندلی های خود باقی بمانند. او همچنین در آدرس به آنها گفت که همه گیری همه باید همه را تحریک کند تا در جهت منافع مشترک تلاش کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *