پاپ هفته آینده علیه Covid واکسینه می شود ، مخالفت با انکار خودکشی را انکار می کند – اخبار جهانی RT

پاپ فرانسیس مخالفت با واکسن های Covid-19 را “انکار خودکشی” عنوان کرده و اعلام کرده است که هفته آینده به او بیماری ویروس کرونا تزریق خواهد کرد.

در مصاحبه ای آینده ، رهبر 84 ساله کلیسای کاتولیک این را می گوید “اخلاقی” واکسن زدن علیه ویروس باید برای همه یک وظیفه باشد.

“هفته آینده ، ما این کار را در اینجا (در واتیکان) شروع خواهیم کرد و من یک قرار گذاشتم ، ما باید این کار را انجام دهیم ،” فرانسیس به ایستگاه تلویزیونی Canale 5 ایتالیا گفت.

بخشهایی از مصاحبه روز شنبه با نظرات کامل که قرار است روز یکشنبه پخش شود ، منتشر شد. “منکر خودکشی وجود دارد که من نمی توانم توضیح دهم ، اما امروز ما باید واکسن بزنیم ،” پانتیفز اضافه کرد.
همچنین در rt.com
طرفدار قفل پاپ دوباره در مورد Covid-19 سیاسی می شود ، کسانی را که با وجود بیماری همه گیر در تعطیلات سفر کرده اند محکوم می کنداخبار مرتبط  همزمان با بازگشت کشور به آرامی ، پکن سطح پاسخ Covid-19 را کاهش می دهد - RT World News

این اظهارات در حالی است که رسانه های ایتالیایی گزارش دادند پزشک شخصی پاپ روز شنبه درگذشت “در نتیجه عوارض ریوی ناشی از Covid-19.”

گفته می شود كه پروفسور فابریزیو شوكورسی صبح روز شنبه پس از 78 سالگی درگذشت. وی از سال 2015 به عنوان پزشك شخصی پانتیفو خدمت می كرد.

پاپ فرانسیس نیز در مصاحبه درباره حمله به پایتخت ایالات متحده بحث می کند و می گوید که وی چنین بوده است “شوکه” با هرج و مرجی که این هفته در واشنگتن دی سی رخ داد.

“حتی در بالغ ترین واقعیت ها چیزی درست نیست ، چیزی که باعث می شود مردم علیه اجتماع ، علیه دمکراسی ، علیه منافع عمومی به خیابان ها بروند” او گفت.
همچنین در rt.com
آشوبگری بدنام که در هنگام محاصره کاپیتول در فلوریدا دستگیر شد سخنرانی نانسی پلوسیاگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *