پاکستان TikTok را به دلیل محتوای “غیراخلاقی و ناشایست” ممنوع می کند – اخبار جهانی RT

ناظر رسانه در پاکستان با اشاره به عدم تعدیل محتوای “غیراخلاقی و ناشایست” برنامه اشتراک ویدیو ، TikTok را مسدود کرده است. این ممنوعیت بلافاصله با اعلام گزارش کاربران در دسترسی به این سرویس ، به اجرا درآمد.

این تصمیم روز جمعه توسط اداره مخابرات پاکستان (PTA) اعلام شد.

این ناظر گفت که بارها از سیستم عامل خواسته است محتوای نامناسب را تعدیل کند ، اما TikTok نتوانست “کاملاً مطابقت” این شرکت فناوری بارها توسط PTA گزارش شده است “اقشار مختلف جامعه” برای “غیراخلاقی / ناشایست” فیلم های به اشتراک گذاشته شده از طریق برنامه

“با در نظر گرفتن شکایات و ماهیت محتوایی که به طور مداوم در TikTok ارسال می شود ، PTA اخطار نهایی را به این برنامه صادر کرد و زمان قابل توجهی را برای پاسخگویی و مطابقت با دستورالعمل های سازمان برای ایجاد سازوکار موثر برای تعدیل فعالانه محتوای غیرقانونی آنلاین ، “ آژانس در بیانیه ای گفت.
همچنین در rt.com
behavior رفتار قلدری ’: چین دولت ترامپ را متهم به‘ سوusing استفاده از قدرت ’با تلاش برای ممنوع کردن TikTok می کندعلیرغم این ممنوعیت ، PTA هنوز برای مذاکره با پلتفرم اشتراک ویدیو چینی باز است و در صورت ارائه محدودیت ها ، ممکن است رفع شود “یک مکانیسم رضایت بخش” برای تعدیل محتوای خاص

اندکی پس از اعلام PTA ، کاربران پاکستانی TikTok از مشکل در دسترسی به این برنامه خبر دادند. گزارش شده است که نمایش یک رابط خالی آغاز شده است ، قادر به بارگیری متن یا تصاویر نیست.

اخبار مرتبط  سربازان شورشی ، رئیس جمهور و نخست وزیر مالی را بازداشت کردند زیرا بحران سیاسی در حال ظلم است (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

TikTok یک برنامه تلفن همراه بسیار محبوب در پاکستان است. سال گذشته ، این کشور با حدود 19.5 میلیون بارگیری در خارج از چین در 5 بازار برتر TikTok قرار گرفت. هند همسایه با بیش از 190 میلیون بار بارگیری در جایگاه نخست بلامنازع قرار گرفت.
همچنین در rt.com
پس از اقدام ایالات متحده برای ممنوع کردن برنامه های TikTok و WeChat ، پکن متعهد شد “موجودیت های خارجی غیر قابل اعتماد” را محدود کنددر اواخر ماه ژوئن ، دهلی نو این برنامه و همچنین ده ها برنامه تلفن همراه دیگر ساخت چین را توقیف کرد ، زیرا روابط آن با پکن به سرعت رو به وخامت گذاشت. هند دلیل ممنوعیت TikTok خود را نگرانی های امنیت ملی عنوان كرد ، زیرا این برنامه مظنون به جمع آوری اطلاعات کاربران و ارسال آنها به چین بود.

این پلتفرم با اصرار بر اینکه در واقع چنین ادعاهایی را انکار کرده است “با در دسترس قرار دادن اینترنت به 14 زبان هندی ، دمکراتیک کرد” و در دسترس بسیاری از کاربران بار اول اینترنت است. هنگام اعلام این ممنوعیت حدود 200 میلیون کاربر فعال TikTok در هند وجود داشت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *