پایتخت هند از اوج ویروس کرونا ویروس سوم عبور کرده است – وزیر بهداشت دهلی نو – اخبار جهانی RT

وزیر بهداشت شهر Satyendar Jain با تأکید بر اینکه نیازی به قفل جدید نیست گفت: موج سوم ویروس کرونا در دهلی نو به اوج خود رسیده و اوضاع همه گیر در شهر بهبود یافته است.

این شهر در این ماه با افزایش ویروس کرونا مواجه شد و مقامات بهداشتی آن را موج سوم بیماری کشنده توصیف کردند. بیش از 600 نفر در جریان موج اخیر تسلیم آن شده اند.

اما وزیر روز دوشنبه به ANI گفت که مطمئن است “اوج از بین رفته است و اکنون پرونده ها به آرامی پایین می آیند” و وجود داشت “شانسی وجود ندارد” از یک قفل جدید با این وجود ، مقامات برای افزایش جدید بالقوه آماده شده اند ، واحدهای مراقبت ویژه را آماده می کنند و ظرفیت آزمایش را برای بیش از 100000 نفر در روز افزایش می دهند.

“ما روزانه داده ها را تجزیه و تحلیل می کنیم و مراقب مثبت هستیم” جین اظهار داشت.

اخبار مرتبط  نشت مخزن تأسف بار 50،000 لیتر شراب قرمز در اسپانیا به راه می اندازد (ویدئو) - اخبار جهانی RT

هند دومین کشور مبتلا به ویروس کرونا در جهان است که با 8/8 میلیون مورد تأییدشده فقط توسط تعداد Covid-19 آمریکا کاهش یافته است. این کشور در اواسط سپتامبر با یک افزایش رکورددار روزانه که از مرز 129،000 گذشته بود ، رشد چشمگیری داشت. از آن زمان به بعد اوضاع به وضوح بهبود یافته است ، به طوری که این کشور روز دوشنبه “فقط” حدود 30،000 بیمار جدید را افزایش می دهد.
همچنین در rt.com
هند برای نجات اقتصاد از بیماری همه گیر ویروس کرونا بزرگ به کشاورزان خود شرط می بنددطبق آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز ، در سطح جهانی ، شمار ویروس کرونا در حال نزدیک شدن به مرز 54.5 میلیون نفر است. بیش از 1.3 میلیون نفر در معرض ویروس مهلکی قرار گرفته اند که در طول سال 2020 گریبان بشریت را گرفته است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *