پایگاه دریایی هند وارد “قفل کامل” می شود زیرا آزمایش 20 ملوان برای Covid-19 مثبت است – RT World News

تعدادی از دریانوردان هندی مستقر در ساحل در بمبئی با کورون ویروس کشنده منقبض شده اند و از آنجا که باعث افزایش نگرانی ها از رشد سریع پاتوژن سریع به زودی می شود ، نیروی دریایی را وادار به تحمیل یک قرنطینه سخت می کند.

نیروی دریایی در روز شنبه تأیید كرد كه حداقل 20 ملوان در پایگاه پشتیبانی لجستیكی INS Angre در بمبئی آزمایش ویروس مثبت كردند. “ردیابی مخاطب” عملیات به عنوان ارتش در جستجوی سایر حاملان بالقوه و قفل نصب نیروی دریایی است.

این محوطه مسکونی به عنوان یک منطقه مهار اعلام شده است که تمام زاویه های INS تحت فشار کامل قرار می گیرند.

به گزارش رسانه های محلی ، هر یک از پرونده های جدید به یک خدمتکار که هفته گذشته آزمایش مثبت کرده بود ، مشاهده شد که همه افراد آلوده در همان ساختمان ساکن هستند.
همچنین در rt.com
تقریباً HALF گروه حامل هواپیمای چارلز دوگل فرانسه برای Covid-19 مثبت آزمایش کردINS Angre در کنار کارخانه کشتی سازی دریایی در بمبئی واقع شده است که تعدادی کشتی جنگی و زیردریایی در آن اسکله قرار گرفته است. در حالی که ملوانان آلوده – که بیشتر آنها از نظر علامت علامت دار هستند – در یک بیمارستان دریایی در نزدیکی ایزوله شده اند ، هنوز ناشناخته است که آیا آنها با هر یک از خدمه کشتی ها در تماس باشند. با این حال ، هنوز ویروس روی کشتی های دریایی شناسایی نشده است.

شاید با نگرانی از شیوع هواپیماهای چهار هواپیمای آمریکایی و چندین کشتی جنگی دیگر و همچنین پرچمداران نیروی دریایی فرانسه ، دریاسالار کارامبر سینگ ، رئیس نیروی دریایی هند ، اخیراً بر لزوم جلوگیری از مهار ویروس در کشتی های نظامی ، که در آن مهار مؤثر است ، تأکید کرد. واقعاً غیرممکن است

اخبار مرتبط  ملکه الیزابت دوم ناآگاهانه نقش اصلی را در کودتای ایران در سال 1953 پس از آنکه مقامات آمریکایی او را با کشتی اشتباه می گرفتند بازی کردند ... و درباره آن دروغ گفتند - RT World News
همچنین در rt.com
ملوان آمریكا از ناو هواپیمابر كرونا ، “تئودور روزولت” ، پس از گذشت روزها در مراقبتهای ویژه ، درگذشت“ما باید اطمینان حاصل کنیم که دارایی های عملیاتی ، کشتی های جنگی و زیردریایی ها از ویروس خلاص بمانند … من می دانم که این کار بسیار دشوار است زیرا مسافت فیزیکی در کشتی های جنگی ، به ویژه زیردریایی ها یک چالش بزرگ است.” سینگ هفته گذشته در یک پیام ویدئویی به ملوانان گفت.

ما باید برای بدترین حالت آماده باشیم و به نظر من این یک نبرد طولانی خواهد بود.

در حالی که 20 ملوان یا حدوداً نشان دهنده بزرگترین شیوع Covid-19 در ارتش هند تاکنون هستند ، حداقل هشت نفر از پرسنل ارتش نیز آزمایش مثبت کرده اند ، دو نفر از آنها پزشک هستند.

هند در شیوع Covid-19 نزدیک به 500 کشته و بیش از 14000 مورد داشته است – حدود 3،200 از آنها در ایالت ماهاراشترا ، وخیم ترین منطقه کشور ، و بمبئی مرکز استان است. نخست وزیر نارندرا مودی در تلاش برای مهار شیوع ویروس ، اخیراً مهار بسته ملی را در اوایل ماه مه تمدید کرد که نخست وزیر نارندرا مودی اظهار داشت که اقدامات مهار این کار شروع شده است ، اما با این وجود شهروندان باید یک ماه دیگر را با محدودیت های سخت تحمل کنند. .
همچنین در rt.com
کارشناس بهداشت می گوید ، “بهمن” کووید 19 در آفریقا و هند می تواند منجر به چهار امواج ویروس شود که به اروپا و ایالات متحده حمله می کنند.مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *