پدافند هوایی سوریه به ‘تجاوز اسرائیل’ در اطراف دمشق (VIDEOS) پاسخ می دهد – RT World News

رسانه های دولتی سوریه با به اشتراک گذاشتن تصاویر حمله در جریان ، پدافند هوایی سوریه برای دفع حمله موشکی اسرائیل در نزدیکی شهری در جنوب دمشق فعال شدند.

بر اساس گزارش خبرگزاری عرب سوریه ، این حملات صبح زود روز پنجشنبه در منطقه اطراف پایتخت سوریه انجام شد ، بنا بر گزارش ها سایت های نظامی در نزدیکی شهر الکیسوه واقع در 18 مایلی (30 کیلومتری) جنوب دمشق را هدف قرار دادند.

“دقیقاً در ساعت 11:10 بعدازظهر ، دشمن اسرائیلی از طریق انفجار موشکها از مسیر جولان اشغالی سوریه به برخی اهداف در منطقه جنوب حمله نظامی انجام داد.” یک منبع نظامی به شرط ناشناس ماندن به سانا گفت.

به گزارش تایمز آو اسرائیل ، انفجار موشک نیز در حوالی شهر الدماس ، غرب دمشق رخ داد.

فیلم های این حمله به صورت آنلاین پخش شده است ، و فیلم SANA با انتشار تصاویری که نشان می دهد دفاع هوایی کشور درگیر پرتابه ها است ، آسمان شب را روشن می کند.

اخبار مرتبط  سخنگوی طالبان گفت ، "CBS سخنان من را اشتباه تفسیر کرد" ، در حالی که گزارش ادعا می کند این گروه شبه نظامی ترامپ را تایید کرده است - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=4_GgiEJMBoc

این حملات موشکی اسرائیل پس از حمله مشابهی در حومه دمشق انجام شد که هفته گذشته یک سرباز سوری کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند. اگرچه نیروهای دفاعی اسرائیل به ندرت چنین حملاتی را تأیید می کنند ، نخست وزیر بنیامین نتانیاهو قبلاً اذعان کرده است که تل آویو “صدها” از اعتصابات به کشور ، با این استدلال که آنها مانع این کار می شوند “پرخاشگری” از واحدهای نظامی ایرانی مستقر در آنجا برای کمک به دمشق در جنگ چندین ساله خود علیه گروههای شورشی مسلح.

https://www.youtube.com/watch؟v=NDT5QAiTvvQ

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *