پدافند هوایی سوریه به “تجاوز اسرائیل” پاسخ می دهد ، انفجارهایی که در حومه حما شنیده می شود – رسانه های دولتی – اخبار جهانی RT

از آنجا که رسانه های دولتی این کشور از انفجار در آسمان ماسیاف خبر می دهند ، دفاع هوایی سوریه برای دفع “حمله اسرائیلی” در استان حماه فعال شده است.

به گزارش خبرگزاری عرب سوریه ، این اعتصابات ادعا شده صبح جمعه ، در ساعات اولیه روز کریسمس صورت گرفت. گزارش شده است که این حمله سایتهای نظامی نزدیک شهر ماسیاف را که در 23 مایلی (37 کیلومتری) غرب حماه واقع شده است ، هدف قرار داده است.

تصاویر تأیید نشده از دفاع سوریه در حال اقدام در فضای مجازی منتشر شده است.

به زودی پس از حمله به سوریه ، فیلم هایی که ادعا می کردند هواپیماهای جنگی اسرائیلی در ارتفاع پایین بیروت پرواز می کنند ، لبنان نیز در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. اگرچه ارتش اسرائیل اعتصابات روز جمعه را تأیید نکرده است ، اما عملیات اسرائیل قبلاً از حریم هوایی لبنان انجام شده بود.

اخبار مرتبط  پلیس هند در میان درگیری با مردان دارای تیغه مخالف قفل کردن Covid-19 دست به دست می شود - RT World News

روز چهارشنبه ، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل قول داد که یک تحویل دهد “ضربه خرد کننده” به “هر کس سعی کند به ما آسیب برساند ،” ایران و سوریه را به نام جدا می کند.

وی ادامه داد: “ما به اقدامات ایران و نمایندگان آن برای ایجاد پایگاه های نظامی در سوریه ادامه خواهیم داد. ما در این مورد سازش نخواهیم کرد “ نتانیاهو با تکرار مواضع دیرینه تل آویو مبنی بر اینکه این حق را برای خود محفوظ می دارد که “اهداف ایرانی” را بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری آنها مورد حمله قرار دهد.
همچنین در rt.com
زیردریایی هسته ای ایالات متحده به خلیج فارس می رود در حالی که اسرائیل در “پیام به ایران” خود را از طریق کانال سوئز ارسال می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *