پرستاری که 3 نوزاد را در عکس ویروسی بیروت نجات داد به بیمارستان انفجار (WATCH) بازگشت – RT World News

یک پرستار جوان پس از نجات سه کودک تازه متولد شده از بخش مراقبت های ویژه در لبنان و در پی انفجار گسترده بندر بیروت ، یک قهرمان ملی شد. حالا او برای گفتن ماجرا به بیمارستان بازگشته است.

مرکز پزشکی دانشگاه بیمارستان بیمارستان جورج یکی از قدیمی ترین و پیشرفته ترین بیروت است. اما روز سه شنبه ، این صحنه به یک کابوس شبانه تبدیل شد که موج انفجار ناشی از یک انفجار قدرتمند در حدود 1 کیلومتری ساختمان ، درون ساختمان را فرا گرفت و چرخ های گسترده ای از شهر را به یک بیابان تبدیل کرد.

پرستار جوان پاملا زینون پا به صفحه قرار گرفت و لحظه شجاعت او توسط یک تصویربردار بیلال جوویچ در یک تصویر ویروسی اسیر شد.

در مصاحبه ای که در بیروت برای RT انجام شد ، زینون گفت که اولین غریزه وی این بود که به بخش مراقبت های ویژه پری ناتال سنت جورج (ICU) هجوم آورند تا نوزادان تازه متولد شده در آنجا تحت معاینه را بررسی کنند.

“من فقط چشمانم را باز کردم و خودم را در زیر آوار پوشانده ام. من ایستادم ، خودم را برای مصدومیت بررسی کردم و شروع کردم به جستجوی راهی برای ورود به مهد کودک در اینجا. من همکاران و دوستانم را در اینجا پیدا کردم که روی زمین پوشیده از خون پوشیده شده اند. “ او به یاد آورد.

خوشبختانه نوزادان در اثر زباله صدمه ندیدند ، اما مشخص بود که آنها در مرکز پزشکی به شدت آسیب دیده ایمن نیستند. زینون سه نوزاد به دست آورد که هر وزن آنها بیش از 2 کیلو وزن نداشت و راه را برای عبور از راهروها و پله های آوار ریخته و پله های پر از بیماران ترسناک و پزشکان راهنمایی کرد.
همچنین در rt.com
VIDEO تازه ظهور شده نشان می دهد که انفجار بیروت چقدر شدید بوده است ، زیرا جستجو برای بیش از 60 مفقود شده هنوز در جریان استاخبار مرتبط  چین هند را به نقض مرزهای این کشور متهم كرد و از آن خواست كه نیروها را پس بگیرد - RT World News

“وقتی من از آنجا خارج شدم … پزشکان و پرستارانی را پیدا کردم که در خارج از بیمارستان ، در پیاده رو و در وسط خیابان با هر نوع تجهیزات پزشکی و داروهای ترکیبی از بیماران ، درمان و بخیه می کردند.” او به یاد آورد.

زینون برای گرم نگه داشتن اجسام ریز و درشت برخی از لباس ها را از افراد اطراف وام گرفت و شروع به راه رفتن کرد. وی نیاز به یافتن یک مرکز درمانی عملیاتی داشت که بتواند کمک مناسبی را انجام دهد.

وی گفت: “بعد از طی مسافت بیش از پنج کیلومتر با نوزادان ، به بیمارستان رسیدم و از آنها خواهش کردم فقط یک دستگاه جوجه کشی ارائه دهند. من به آنها گفتم که همه آنها را در همان واحد قرار خواهم داد و این همان کاری است که من کردم ، “ او گفت.

تمام احساسات تروما و ترس از بین رفت وقتی آزمایشاتی را روی نوزادان انجام دادیم و فهمیدیم که قلب آنها به طور عادی ضرب و شتم می شود ، سطح اکسیژن ، درجه حرارت ، رنگ ، همه چیز طبیعی است.

نجات قهرمانانه یک امید کوچک برای بیمارستان سنت جورج بود که از این انفجار خسارات سنگینی را متحمل شد ، هم در زندگی و هم در خسارت به اموال.

سخنگوی دکتر جهاد خوری سخنگوی سخنگوی دکتر گفت: این فاجعه باعث کشته شدن 17 نفر در مرکز ، از جمله کارمندان ، بیماران و مراجعه کنندگان و مجروح شدن حدود 70 نفر دیگر شد. اکنون سه پزشک در شرایط بحرانی قرار دارند و برای زندگی خود می جنگند.
همچنین در rt.com
ساعت دیگر ، عکس فشرده سازی عروسی بی سر و صدا که توسط موج شوک انفجار بیروت قطع شد ، قطع شدمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *