پرستار جوان در خط مقدم Covid-19 در موصل جنگ زده عراق می جنگد – RT World News

هنگامی که یک شهر شلوغ در هنگام رهایی از شبه نظامیان دولت اسلامی ویران شد ، موصل درگیر جنگ و زندگی دیگری – با مرگ – علیه کوید-19. پرستار سرور الحسینی به طور ناگهانی از زندگی در این خط مقدم جدید خبر داده است.

ماهیت کار وی تمرکز روی بیمار است “وضعیت روانی مثبت” ، سورور ، زن 23 ساله می گوید ، برای تهیه داروهای مناسب و تأمین نیازهای آنها در صورت امکان ،

او در بیمارستان الشیفا در شرق موصل مشغول به کار است. این مکان در زمان اشغال تروریستی این شهر مقر اصلی دولت اسلامی (داعش ، سابقا داعش) بود.

این ساختمان در طی نبرد نه ماهه ای که نیروهای عراقی با پشتیبانی ائتلاف به رهبری ایالات متحده انجام داده اند به شدت خراب شده است تا شهر را از دست افراط گرایان جهادی سرکوب کند. اکنون ، اتاق ها و سالن های مرمت شده آن بار دیگر بیماران نیازمند کمک پزشکی را به خود اختصاص می دهند.

این بیمارستان در حال حاضر جنگ دیگری را آغاز می کند زیرا بالهای قرنطینه آن مملو از مردان ، زنان و کودکانی است که تحت تأثیر رمان مخروطی مخروطی قرار گرفته اند که تاکنون صدها هزار نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده است. نجات زندگی در موصل بار دیگر به یک کار فوری – اگر مضطرب – تبدیل شده باشد.

با این وجود ، سورور و همکارانش هر کاری که می کنند می توانند کمک کنند با وجود این که هنوز درمانی برای بیماری کشنده یافت نشده است. وی گفت: “ما به همراه همكارانم روی وضعیت روانی مثبت بیمار كار می كنیم [help them] غلبه بر بیماری با یک سیستم ایمنی قوی ، “ پرستار به آژانس خبری ویدئویی Ruptly RT گفت.

همه بیمارستان های موصل نمی توانند به این توانایی دست یابند که بتوانند حتی چنین درمانی را ارائه دهند. بمبگذاری های ائتلاف به رهبری ایالات متحده بین سال های 2016 و 2017 به شدت از 9 بیمارستان 13 شهر آسیب دید و بهبودی بسیار کند و دردناک بوده است. پس از آزادسازی ، شهر ، به خاکستر فرو رفته ، سالها عملاً در ویرانه ها قرار داشت. حتی در سال 2019 ، بسیاری از مراکز درمانی آسیب دیده نتوانستند هر نوع کمک پزشکی ارائه دهند.

اخبار مرتبط  VP ونزوئلا از استخدام مزدوران ایالات متحده به رافائل کوره گوائدو رد کرد - RT World News

اگرچه جوان ، سورور قبلا یک بار تجربه آسیب زای را تجربه کرده است. او در امور مالیاتی و خطرناک پاکسازی اجساد مردگان از خیابانها به دنبال خیابان های شهر درگیر شد “رهایی” هزاران جسد مرده پراکنده در اطراف خرابه های موصل ، سال ها در یادداشت ها به عنوان یادآوری شدید نبردی که جان جان بیش از 10 هزار غیرنظامی را گرفت ، در خاکریزها دفن شده اند.




همچنین در rt.com
“ما مانند مردگان زنده هستیم”: شهروندان موصل 1.5 سال پس از رهایی از داعش ناامید شدند



“تقریباً در طی شش ماه بیش از 1000 بدن را بازیابی کردیم.” پرستار به یاد می آورد با وجود “تفاوت بزرگ” بین کار قبلی و شغل فعلی اش ، سورور اذعان می کند که به دو طریق این دو کار شباهت های ناخوشایندی دارند.

“در اینجا خطر مرگ رخ می دهد ، و همچنین وجود دارد. خستگی در اینجا و آنجا یکسان است. “

با وجود این ، علی رغم همه خطرات و شانس های طولانی ضرب و شتم این بیماری در شهری که هنوز از فاجعه قبلی که رخ داده است بهبود نمی یابد ، سورور موفق می شود نه تنها امیدهای خود را حفظ کند بلکه مثبت خود را با کسانی که برای زندگی خود می جنگند ، به اشتراک بگذارد. اکنون در ویرانه های نبردهای گذشته.

ما امید را در آنجا افزایش دادیم. ما امید داشتیم و می خواستیم امید را برای مردم ایجاد کنیم. “ او گفت. “من خواهم [inspire] امیدوار باشید و می خواهید منبع امید باشید [for] مردم که آنها زنده خواهند ماند. “

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *