پروست! دادگاه باواریا ممنوعیت الکل در فضای باز را که در محدوده حاشیه Covid-19 اعمال شده بود ، در سراسر کشور لغو کرد – اخبار جهانی RT

Covid-19 هیچ دلیلی برای انکار کردن یک کوزه آبجو یا یک لیوان شراب در خارج از منزل ندارد ، دادگاه باواریا رأی داد و ممنوعیت مصرف الکل در فضای باز را که برای محدود کردن شیوع ویروس در سراسر کشور معرفی شده بود لغو کرد.

مردی از شهر رگنسبورگ در باواریا با تصمیم دادگاه مبنی بر ممنوعیت پتوی مصرف الکل در فضای باز در مکانهای عمومی ، دادخواست قانونی را علیه مقامات ایالتی مطرح کرد.

دادگاه در تصمیم خود گفت ، این قانون ، كه اختیارات اضافی را به ایالات آلمان برای ایجاد محدودیت در هنگام شیوع بیماری واگذار كرده بود ، فقط مجاز به ممنوعیت مصرف الكل در بعضی از اماكن عمومی بود ، نه همه آنها.

باواریا ، معروف به خانه اکتبرفست ، در دسامبر پس از ابراز نگرانی مبنی بر اینکه غرفه های شراب خرد شده کریسمس – یکی از ویژگی های جشن مشترک در سراسر آلمان – می تواند به کانون عفونت تبدیل شود ، به دلیل بی توجهی مشتریان به قوانین فاصله اجتماعی ، باعث ایجاد مشروبات الکلی در فضای باز شد.

اخبار مرتبط  اسرائیل به بهانه "اضطراری" Covid-19 در حالی که کشور قفل را گسترش می دهد ، سرکوب می کند - RT World News
همچنین در rt.com
نوع جدید Covid-19 در آلمان در هنگام شیوع در کلینیک در بایرن کشف شداین مرد می خواست سایر محدودیت های ایالت Covid-19 ، مانند محدودیت 15 کیلومتری سفر روزانه و شرط ملاقات خانواده ها با یک نفر دیگر همزمان ، نیز برداشته شود ، اما در آن جبهه ها موفق نبود.

آلمان که تاکنون بیش از دو میلیون مورد عفونت و بیش از 47600 مورد مرگ ناشی از ویروس را ثبت کرده است ، در حال حاضر تحت قفل است و اکثر مغازه ها و مدارس تعطیل هستند.
همچنین در rt.com
آلمان قفل شدن Covid-19 را گسترش داده و ماسک ها را در میان ترس از ویروس های جدید اجباری می کندروز سه شنبه ، آنگلا مرکل ، صدراعظم و نخست وزیران ایالت ، توافق کردند که این اقدامات را تا اواسط فوریه تمدید کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *