پرونده مشکوک پلاسم BUBONIC در کشور ، چند روز پس از شیوع مغول ثبت شده است – RT World News

به گفته مقامات بهداشت محلی ، یک مورد مشکوک از طاعون بوبونیک در شمال چین ثبت شده است. این خبر پس از کشف دو مورد مشابه در مغولستان همسایه کشف شد.

کمیسیون بهداشت این بیانیه روز یکشنبه گفت: این پرونده در بیمارستانی در منطقه مغولستان داخلی چین ثبت شده است.

این امر باعث هشدار سطح سوم در مورد همه گیری بالقوه در منطقه شد. این هشدار بلافاصله لازم الاجرا است و تا پایان سال جاری میلادی برقرار خواهد بود. اعتقاد بر این است که بیمار مورد نظر از نوع کبدی رنج می برد ، که باعث تورم غدد لنفاوی می شود و به عنوان آسان ترین نوع درمان این بیماری در نظر گرفته می شود.
همچنین در rt.com
بعد از اینکه 2 نفر از افراد مثبت آزمایش PLAGUE را انجام دادند ، مغولستان شهر غربی را قفل کردطاعون همچنین دارای یک سینه پهلو و پنومونیک فوق العاده کشنده است که می تواند در طی یک روز قربانی را بکشد.

در اوایل هفته جاری ، دو نفر نیز برای طاعون کبدی در همسایگان مغولستان آزمایش مثبت کردند.

از آنجا که همه گیر کورون ویروس همچنان به خشم می رود ، بازگشت احتمالی طاعون مخوف قطعاً آخرین چیزی است که جهان به آن نیاز دارد. تاکنون Covid-19 نزدیک به 11.5 میلیون نفر را آلوده کرده است و بیش از 530،000 نفر را کشته است.

اخبار مرتبط  ایران با انتقاد از "تلاش ناامید" از سوی ایالات متحده برای پایان دادن به "فشار حداكثر" با پایان دادن به چشم پوشی تحریم ها - RT World News

با این حال ، عوارض ناشی از بیماری کورون ویروس به طاعون کاهش یافته است ، که حداقل در طول تاریخ حداقل سه بار باعث همه گیری ها شده است. این میزان مرگ و میر بسیار بالا ، در حدود 95 درصد ، و باعث مرگ ده ها میلیون نفر پیش از مراقبت های بهداشتی به اندازه کافی برای معالجه آن شد. آخرین چنین بیماری همه گیر در قرن نوزدهم بود و به ویژه چین و هند به سختی برخورد کرد.
همچنین در rt.com
آخرین بار در سال 2020: مغولستان پس از شیوع طاعون کبدی ، منطقه غربی را در نزدیکی مرز روسیه قرنطینه می کند.بین 1000 تا 2000 مورد طاعون هر ساله هنوز در سراسر جهان ثبت شده است که بسیاری از آنها در جمهوری دموکراتیک کنگو منشا گرفته اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *