پزشکان در استرالیا خواستار پایان قفل ویکتوریا هستند در حالی که WHO می گوید محدودیت ها نباید در مراحل اولیه باشد – RT World News

اخطار قفل شدید Covid-19 ویکتوریا “غیر متناسب و غیر علمی” است ، 500 پزشک در استرالیا نامه ای را خواسته اند که از دولت خواسته است در مورد آن تجدید نظر کند – به مخالفت با سیاست هایی که حتی WHO عقب نشینی کرده است ، پیوست.

اقدامات کنترل کرونا در ایالت استرالیا – برخی از سختگیرانه ترین مواردی که در خارج از ووهان ، چین ، در ابتدای شیوع همه گیر مشاهده شده است – باعث “یک آسیب بزرگ جانبی در سلامت و بهداشت روانی، “دکتر ایمون ماتیسون ، یکی از پزشکانی که نامه سرگشاده هفته گذشته را امضا کرد ، روز یکشنبه به 7NEWS استرالیا هشدار داد.
همچنین در rt.com
هزاران نفر از دانشمندان برتر جهان بالاخره علیه قفل کردن صحبت می کنند. بیایید دعا کنیم خیلی کم نیست ، خیلی دیر استاعلامیه در هشدار خود صریح است و از ایالت های استرالیا می خواهد برنامه کنترل را لغو کنند:بدون کنترل ، دولت ویکتوریا خطر ایجاد بحران بهداشت عمومی در این ایالت را به خطر می اندازد.“این قفل ها ، به همه گروه های سنی آسیب می رساند: کودکانی که از تعامل اجتماعی برای رشد در بزرگسالان سالم محروم هستند ، بزرگسالانی که خطر ابتلا به بیماری مزمن را ندارند ، زیرا تمام منابع پزشکی بر روی Covid-19 متمرکز است ، افراد مسن که خطر مرگ در خانه های مراقبتی که بیماران آلوده در آنها بی خیال معرفی می شوند.

پاسخ به ویروس باعث مرگ و میر بیشتری می شود و اثرات منفی آن بر سلامتی بسیار بیشتر از خود ویروس است.

در حالی که این اعلامیه هفته گذشته در وب سایت شبکه پزشکی استرالیایی کوید ارسال شده بود ، اما روزها گرد و غبار جمع می شد – که در رسانه های اجتماعی جنجالی برپا می شد اما توسط سازمان استرالیا نادیده گرفته شد – تا اینكه احتمالاً دیگر قابل چشم پوشی نیست. انجمن پزشکی استرالیا به این نامه حمله کرده است “دارای نقص کشنده است، “هشدار می دهد که اجازه دادن به قفل شدن منجر به جهش تازه ای در پرونده ها می شود ، اما این مسئله ماتیسون و همکارانش را از درخواست لغو محدودیت ها باز نداشته است.

اخبار مرتبط  بار سوم جذابیت است؟ ارمنستان و آذربایجان متعهد می شوند که آتش بس را روز دوشنبه پس از گفتگوها در واشنگتن از سر بگیرند - اخبار جهانی RT

ماتیسون یکی از 18 پزشکی بود که نام خود را در بیانیه مشابهی خطاب به نخست وزیر ویکتوریا ، دانیل اندروز ، در تاریخ 31 آگوست امضا کرد ، زمانی که آسیب هایی که پیش بینی می کردند با محاصره شدید ایالت متحمل شود ، فرضی تر بود. دو ماه بعد ، هزاران پزشک دیگر هم خواستار حمایت خود شده اند ، هم در استرالیا و هم در اعلامیه های مشابه در سراسر جهان.

حتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) تغییر وضعیت خود در زمینه قفل کردن را تغییر داده است ، زمانی که به عنوان تنها راه مطمئن برای غلبه بر همه گیری شیپور می زند. نماینده ویروس کرونا ویروس جهانی ، دکتر دیوید نابارو در آخر هفته به تماشاگر گفت که WHO از استفاده از قفل کردن حمایت نمی کند “به عنوان اصلی ترین وسیله کنترل ویروس
همچنین در rt.com
فاجعه پنهان Covid-19 و اینکه چگونه قفل انگلیس هزاران نفر را به یک قبر اولیه منتقل کرده استقفل کردن فقط یک نتیجه دارد که هرگز نباید آن را تحقیر کنید ، و این باعث فقیرتر شدن مردم فقیر است، “او برای رسانه های انگلستان توضیح داد ، و پیامد اقتصادی ناشی از قفل شدن ویروس کرونا در سراسر جهان را”یک فاجعه وحشتناک جهانی“و رهبران دوست قفل دوست را به”توسعه سیستم های بهتر“برای کنترل شیوع ویروس.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *