پزشکان “نگرانی واقعی و جدی” در مورد برنامه دولت انگلیس برای به تأخیر انداختن دوز واکسن Covid-19 در میان افزایش عفونت ابراز می کنند – اخبار جهانی RT

یک گروه لابی به رهبری پزشکان نگرانی ها را در مورد تغییر استراتژی واکسیناسیون Covid-19 دولت انگلیس برای اولویت بندی دوزهای اول افزایش داده است ، زیرا روز پنجشنبه عفونت های روزانه در این کشور به یک رکورد جدید رسیده است.

انجمن پزشکان انگلیس در نامه ای به وزیر بهداشت مت هانکوک ، دولت را به اعزام متهم کرد “پیام های مخلوط” بیش از برنامه های جدید خود باعث شده است که مردم 12 هفته منتظر دوز دوم دوز دو طرفه Pfizer بمانند تا افراد آسیب پذیرتر بتوانند تلقیح شوند.

انگلیس روز پنجشنبه 55،892 مورد دیگر Covid-19 را گزارش کرد که بالاترین میزان شیوع روزانه آن است ، و از رکورد قبلی 53،135 که دو روز قبل تعیین شده بود ، پیشی گرفت و طی دو هفته گذشته افزایش عفونت ها را ادامه داد.
همچنین در rt.com
انگلیس پس از تأیید AstraZeneca ، استراتژی واکسیناسیون Covid را به طور اساسی تغییر می دهد ، و اولویت دوز اول را برای همه افراد آسیب پذیر قرار می دهدانجمن پزشکان انگلیس گفت که چنین بوده است “نگرانی های جدی” در مورد برنامه های واکسن ، زیرا فقط دو روز به پزشکان عمومی فرصت داده شده بود تا قرارهای مربوط به دوزهای دوم را قبلاً لغو کنند “از نظر جسمی و روحی کشیده شده” در میان افزایش عفونت ها.

در نامه خود ، که همچنین خطاب به کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی دولت بود ، گفته شده است “آزمایش نشده” استراتژی نیست “علم را دنبال کن” – عبارتی که بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس بارها و بارها برای توصیف واکنش دولت به بیماری همه گیر استفاده کرده است.

“پیام های مخلوط و فقدان شواهد به طور حتم منجر به تضعیف اعتماد عمومی به واکسن می شود و می تواند بر جذب تأثیر منفی بگذارد.” نامه اضافه شده است.

روز چهارشنبه ، چهار افسر ارشد پزشکی انگلیس گفتند داده های دیده شده توسط تنظیم کننده داروی انگلیس نشان می دهد که هر دو واکسن Pfizer و AstraZeneca-Oxford “حداقل در کوتاه مدت پس از یک بار مصرف ، محافظت قابل ملاحظه ای ارائه دهید.”

آنها افزودند: “اولویت بندی اولین دوزهای واکسن برای هرچه بیشتر افراد در لیست اولویت ، از بیشترین تعداد افراد در معرض خطر در کوتاهترین زمان ممکن محافظت می کند.”

با این حال ، انجمن پزشکان انگلستان گفت که هیئت منصفه هنوز در مورد کافی بودن یک دوز واکسن Pfizer کافی نیست ، اگر چه Pfizer گفته است که محافظت اولیه در برابر ویروس در طی 12 روز از مایه زنی امکان پذیر است.

اخبار مرتبط  رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر "ملی گرایی واکسن" ، زیرا 172 کشور عضو برنامه توزیع واکسن جهانی Covid-19 شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
بیمارستان های NHS Nightingale در حال آمادگی برای پذیرش بیماران در میان افزایش شدید عفونت های Covid-19 در سراسر انگلستان استدر بیانیه پزشکان با استناد به توصیه های شرکت ، گفته پزشکان که دوزهای دوم تا 12 هفته پس از اولین تجویز ممکن است اثر کمتری نسبت به میزان 95 درصدی گزارش شده توسط Pfizer داشته باشد. .

مقامات ارشد پزشکی انگلستان در بیانیه ای که بعداً روز پنجشنبه منتشر شد ، انتقاد از اقدام خود را مورد انتقاد قرار دادند و گفتند:

“از نظر محافظت از گروه های اولویت دار ، الگویی که بتوانیم در طی 2-3 ماه آینده دو برابر تعداد افراد را واکسینه کنیم ، به وضوح از نظر بهداشت عمومی ترجیح می یابد نسبت به مدلی که نیمی از تعداد را واکسینه کنیم ، اما فقط با کمی محافظت بیشتر ، “ بیانیه حمل شده توسط Sky News را بخوانید.

روز پنجشنبه ، انگلیس طی یک آزمایش مثبت 981 مورد دیگر منجر به فوتی اعلام کرد که بالاترین میزان در روز از 24 آوریل است و تعداد کل کشته ها را به 73 هزار و 512 نفر می رساند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *