پزشکان TAKEN HOSTAGE در کشمیر پس از تلاش برای غربالگری مرد برای Covid-19 بد می روند – RT World News

سه پلیس هند پس از اعزام به آنها برای نجات گروهی از پزشکان در کشمیر که توسط خانواده اهالی روستا در اعتراض به وی برای آزمایش کروناویروس گروگان گرفته شده بودند ، زخمی شده اند.

به جای اینکه بیماران را نجات دهند ، پزشکان در ولسوالی بودگام در بخشی از کشمیر مورد مناقشه اداره هندوستان پس از مواجهه با مقاومت غیرمنتظره از طرف خانواده یكی از اهالی یكی از روستائیان ، كه باید برای كروناویروس آزمایش شوند ، باید جان خود را ترسانند.

این حادثه فاش شد که پزشکان ، که روز شنبه وارد روستای شیخ پورا شدند ، به خانه ای که مظنون کرونا ویروس در آن زندگی می کرد ، رسیدند.

با این حال ، آنها به دلیل استقبال کمتری از خانواده مورد استقبال قرار گرفتند ، زیرا ظاهراً خانواده این مرد از قصدشان برای غربالگری بستگان خود را به بیمارستان بردند و در عوض پزشکان را در خانه خود قفل کردند.
همچنین در rt.com
پلیس هند فیلم های متخلفان شکار DRONES را با توضیحات خنده دار منتشر کرد“به محض اینکه اعضای ما از شخصی که سابقه مسافرت را پرسید ، پرسیدند ، اعضای خانواده وی کل تیم پزشکی ما را در خانه خود گروگان نگه داشتند.” خبرگزاری کشمیر ناظر (KNO) با استناد به مقامات بیمارستان در SDH Chadoora گزارش داد.

با این که روستاییان از آزاد کردن داروهای خودداری کردند ، سریعاً بین خانواده و بیمار پلیس که برای نجات گروه به صحنه آمده بودند ، به صحنه آمد.

روستائیان عصبانی نمی خواستند بدون درگیری تسلیم شوند و پلیس را با سنگ در چهره ای تنش زخمی کردند که منجر به زخمی شدن سه افسر شد.

وی گفت: “شخصی قرار بود برای غربالگری انجام شود اما خانواده وی حاضر نشدند و تیم پزشکی را در خانه خود گروگان نگه دارند. حزب پلیس برای نجات آنها به روستا هجوم آورد اما آنها با سنگ مورد حمله قرار گرفتند. “ پلیس در بیانیه ای گفت ، همانطور که توسط ANI گزارش شده است.

اخبار مرتبط  كرملین می گوید "اطلاعات كافی برای حمایت از ادعای Covid-19 در آزمایشگاه - RT World News وجود ندارد

سرانجام با آزادسازی اسیران ، این وضعیت خاتمه یافت. تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است.
همچنین در rt.com
چه اتفاقی می افتد اگر اقتصاد قفل شدن تاج تا ماه مه برداشته نشود ، اقتصاد هند چه خواهد بود؟وزارت بهداشت ، درمان و رفاه خانواده گزارش داده است كه حداقل 207 نفر به دلیل بیماری عروق كرونوی در قسمت تحت كنترل هندوستان بیمار شده اند. چهار نفر از این افراد آلوده جان خود را از دست داده و شش نفر نیز بهبود یافته اند. در سراسر هند ، اکنون حدود 8356 نفر آزمایش مثبت کردند زیرا تعداد موارد تایید شده در روز یکشنبه به 909 مورد رسید. در مجموع 273 بیمار در این بیماری جان خود را از دست دادند ، از جمله 34 نفر در 24 ساعت گذشته.

هندوستان از 25 مارس تحت كنترل همه گیري كه تاكنون علائم كاهشي را نشان نداده است ، زندگي كرده است. در حالي كه اين اقدامات در روز سه شنبه به اتمام رسيد ، آرويند كژيوال ، دلو ، دلو ، روز شنبه اعلام كرد كه نخست وزير نارندرا مودي تصميم به تمديد گرفت. قفل فراتر از آخرین مهلت خود

وی گفت: “امروز ، موقعیت هند از بسیاری از کشورهای توسعه یافته بهتر است زیرا ما زود کار را به حالت قفل کردیم. اگر اکنون متوقف شود ، تمام دستاوردها از دست می روند ، “ Kejriwal توئیت کرد و با قدردانی از حرکت نخست وزیر به عنوان یک “تصمیم درست”

پیش بینی می شود که مودی در یک خطاب تلویزیونی به ملت ، این برنامه را که قرار است دو هفته باشد ، رسماً اعلام خواهد کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *