پزشک ارشد آلمان هشدار می دهد – موج دوم کروناویروس در اوایل ژوئیه رخ می دهد – RT World News

معاون رئيس جمهوري موسسه رابرت كوچ در زمينه بيماري هاي عفوني هشدار داده است كه اوايل تابستان امسال موج ديگري از عفونت هاي كورون ويروس ممكن است به آلمان وارد شود. مقامات بهداشت می گویند که آنها در حال آماده سازی برای همه امکانات هستند.

لارس شاد در یک کنفرانس خبری گفت: تعداد موارد در آلمان در حال سقوط است اما اگر مردم به رهنمودهای دوری اجتماعی پایبند نباشند ، اوضاع می تواند تغییر کند. وی افزود که یک سناریو با بدترین حالت افزایش موارد بازگشت اواخر ماه ژوئیه یا اوایل اوت است.

آلمان دو هفته پیش شروع به كاهش محاصره خود در سراسر كشور كرد. اگرچه تعداد پرونده های جدید همچنان در حال کاهش است ، هلگ براون ، رئیس ستاد صدراعظم آنگلا مرکل ، روز پنجشنبه گفت که این بیماری همه گیر حداقل برای بقیه سال ادامه خواهد داشت.

لوتار ویلر ، رئیس RKI ، در اوایل این هفته گفت که موج دوم خواهد آمد اما آلمان برای رسیدگی به آن آماده است.
همچنین در rt.com
“مرحله اول از سر ، اما ما فقط در آغاز هستیم”: مرکل قفل کردن آلمان را کاهش می دهد اما به جهانیان هنوز در شروع بیماری همه گیر هشدار می دهداخبار مرتبط  لوكشنكو بلاروس را لزوماً "سوسری سبيل دار" نگو ، مخالفان را خواستار شد - RT World News

دولت آلمان مسئولیت رفع محدودیت های قفل قفل را به ایالات متحده واگذار كرده است ، با این تصریح كه در صورت افزایش عفونت ها ، اقدامات دوباره اعمال می شود. طبق این برنامه ، اگر بیش از 50 عفونت جدید به ازای هر 100000 نفر در طی یک هفته شناسایی شود ، شهر یا منطقه آسیب دیده باید تصویب شود “یک برنامه قفل متناظر

شرایط جدید می تواند انتقال به حالت عادی را دشوار کند. مطالعه ای که اخیراً توسط دانشگاه بن منتشر شده است نتیجه گرفته است که از هر پنج نفر آلوده به Covid-19 در آلمان هیچ علامتی مشاهده نمی شود. محققان تخمین می زنند که 1.8 میلیون نفر در سراسر آلمان ممکن است قبلاً به این بیماری مبتلا شده اند – 10 برابر بیشتر از اطلاعاتی که در مورد موارد رسمی تأیید شده است.

براساس آمار و ارقام ارائه شده توسط RKI ، تعداد موارد تائید شده توسط كروناویروس در آلمان در حال حاضر 166،091 است. آمار اعلام شده تعداد کشته شدگان 7119 نفر است.
همچنین در rt.com
به آینده پس از کویت خوش آمدید: ماسک صورت ، برجستگی آرنج و پایان آزادیمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *