پزشک شخصی پاپ فرانسیس در اثر Covid-19 درگذشت ، زیرا پونتیف تعمید برنامه ریزی شده را از دست داد – RT World News

طبق روزنامه واتیکان ، پزشک شخصی پاپ فرانسیس در اثر عوارض ویروس کرونا درگذشت. معلوم نیست آخرین بار وی در تماس با پاپ بوده که ساعاتی پس از انتشار این خبر مراسم تعمید را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری کاتولیک ، به نقل از روزنامه L’Osservatore Romano واتیکان ، پزشک فرانسیس ، فابریزیو شوکورسی ، روز شنبه درگذشت.

عوارض Covid-19 به عنوان علت مرگ 78 ساله ذکر شده است ، اما شوکورسی از اواخر دسامبر تحت درمان بود “آسیب شناسی سرطان” طبق چندین گزارش
همچنین در rt.com
پاپ هفته آینده علیه Covid واکسینه می شود ، برچسب مخالفت با “انکار خودکشی”مشخص نیست که آیا کاکورسی اخیراً با پاپ در تماس بوده است یا خیر ، دکتر در بیمارستان Gemelli رم ، در چند کیلومتری محل سکونت پاتیپ ، در واتیکان درگذشت.

پاپ فرانسیس صبح روز یکشنبه در توییتر خود خواست تا به دلیل از دست دادن مراسم غسل تعمید در نمازخانه سیستین عذرخواهی کند. فرانسیس غیبت خود را توضیح نداد و در ادامه نماز را برای پنج نفری که در شورش روز چهارشنبه در Capitol Hill در واشنگتن دی سی جان خود را از دست دادند ، اقامه کرد.

در حال حاضر هیچ نشانه ای از بیماری پاپ وجود ندارد. در مصاحبه ای که قرار است روز یکشنبه از تلویزیون ایتالیا پخش شود ، فرانسیس اعلام کرد که هفته آینده علیه Covid-19 واکسینه خواهد شد ، و خواستار امتناع از لگن شد “انکار خودکشی”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  دانشمندان بزرگترین انقراض همه زمانه در روسیه را مشخص کردند - و برخلاف سیاستمداران ، آنها اثبات دارند - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *