پزشک قهرمان هندی WATCH بیمار Covid-19 را که قصد پرش چهار طبقه از ساختمان بیمارستان را داشت ، نجات داد – RT World News

فیلم نشان می دهد یک پزشک هندی با تجهیزات محافظ کامل و خطرناک زندگی خودش را هنگام صعود از پنجره برای نجات یک بیمار آشفته Covid-19 که می خواست پس از فرار از بیمارستان به سمت مرگ نزدیک خود بگذرد ، می کند.

این حادثه در بیمارستان دانشکده پزشکی پزشکی Netaji Subhash Chandra Bose در مرکز شهر جابلپور اتفاق افتاد. طبق گزارش رسانه های اجتماعی بیمارستان ، یک بیمار Covid-19 از پنجره طبقه چهارم خزیده بود و “سعی کردم به پرش.”

پلیس به سرعت وارد شد و مردم پارچه ای را بیرون آوردند تا با آن مرد را امتحان کنند. با این حال ، پس از گفتگو با پزشكان و مأموران ، بلوز دچار تغییر قلب شده است و تصمیم گرفته است كه جان او را به خطر نیندازد.

بیمار در خارج از پنجره نشسته بود تا اینکه یک پزشک با وسایل محافظ کامل از آن بالا رفت و به همکارش کمک کرد تا مرد را به داخل ساختمان بکشاند. نجات با تشویق و تشویق روبرو شد ، زیرا دکتر قهرمان قبل از بازگشت به داخل خانه ، دست خود را تكان داد.

اخبار مرتبط  انتقال سریع در مورد سهولت دریافت داروهای تغییر دهنده بدن - RT World News

اگرچه انگیزه های این مرد نامشخص بود ، اما ممکن است برخی از او به عنوان یک اقدام به خودکشی تلقی کنند. تحقیقات مختلف نشان می دهد که بیماری همه گیر Covid-19 به دلیل اضطراب و افسردگی منجر به افزایش بیماری های روانی و خودکشی ها در هند شده است.
همچنین در rt.com
تقریباً یک سوم از جمعیت جدید دهلی نو Covid-19 ، یافته های آنتی بادی دولت داشته استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *