پسران 19 ساله پس از 19 ساعت پس از 19 ساعت از ساختمان متلاشی شده در هند زنده شدند و نجات دهندگان نجات دهند (ویدیو) – RT World News

تیم های جستجو و نجات پسر چهار ساله را زنده از ویرانه های ساختمان که در روز سه شنبه در مهد ، غرب هند فرو ریخت ، زنده کردند.

وقتی آپارتمان پنج طبقه به طور ناگهانی در اثر بارندگی شدید ناگهان به زمین سقوط کرد ، خدمات اورژانس ، ساکنان محلی و بستگان مفقودین با عجله به صحنه رفتند تا به جستجوی بازماندگان کمک کنند.

حداقل 76 نفر زنده یافتند ، از جمله پسر جوان ، که کشف آنها با تشویق های لذت بخش توسط تیم های جستجو جمع آوری شد. این جوان مخفی – پوشیده از گرد و غبار – فقط دچار جراحات جزئی و در حالی که از صحنه گرفته شد فیلم بر روی یک برانکارد نشسته بود فیلمبرداری شد.

یک مقام محلی به خبرنگاران گفت که یک کودک کوتاه مدت کمی در محل فاجعه کشته شد. حداقل 9 نفر در این فروپاشی جان خود را از دست دادند ، در حالی که چندین نفر دیگر نیز بی حساب مانده اند.

اخبار مرتبط  میا خلیفه ، ستاره سابق پورنو با شکیرا در مورد تلاش های جمع آوری کمک های مالی برای انفجار بیروت عمیق تر شد - RT World News

یک افسر پلیس محلی گفت: ساختمان مانند است “خانه کارتها” بنا به گزارش ها ، شش سال سن داشت و حدود 200 نفر در آن زندگی می کردند.
همچنین در rt.com
ده ها نفر پس از فروپاشی ساختمان در میان باران شدید در نزدیکی بمبئی هند ، از گرفتار شدن در دام گرفتند (VIDEOS)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *