پسر رئیس جمهور برزیل پیشنهاد می کند نمادهای کمونیستی را با نازی ها برابر کند – اخبار جهانی RT

ادواردو بولسونارو ، پسر نماینده رئیس کنگره و رئیس جمهور برزیل می خواهد برای تولید ، فروش یا توزیع تصاویر چکش و داس و پنج پر ستاره ، احکام زندان را معرفی کند و آن را به عنوان نمادی از نفرت طبقه بندی کند.

بولسونارو جونیور لایحه خود را در بزرگداشت روز سه شنبه ، 2 سپتامبر معرفی کرد “از حمله نازی ها و کمونیست های بعدی به لهستان.” نماینده کنگره گفت که ایده پشت این قانون بالقوه است “برای جلوگیری از نسل کشی ها ، که نتیجه نازیسم و ​​کمونیسم است ، همانطور که قانون مجازات قتل یک فرد را جرم تلقی می کند.”

و او می خواهد این مجازات برای یک جرم سنگین – از نه تا پانزده سال زندان قابل مقایسه باشد. تلاش قانونگذاری بولسونارو همچنین شامل طرحی برای تغییر نام مکانهای عمومی یا م institutionsسساتی است که در حال حاضر دارای نام کمونیسم یا اشخاص مرتبط با نازیسم ، رویدادها یا حتی عقاید هستند.

پروژه بولسونارو جونیور از او گذشته بود و باعث درگیری دیپلماتیک در ماه مارس بین برزیل و جمهوری خلق چین شد. قانونگذار قانون حزب کمونیست را a “دیکتاتوری” و آن را مقصر همه گیری Covid-19 دانست.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در ماه رمضان در نماز جمعه در افغانستان شرکت می کنند و از قرنطینه سرپیچی می کنند (VIDEO) - RT World News

هم نماینده مجلس و هم پدر او ژایر بولسونارو ، صریحاً ضد کمونیست هستند ، و درعین حال مهمترین احزاب مربوط به آنها ، سوسیال لیبرال ها و اتحاد برای برزیل هستند. این واقعیت به ویژه باعث افزایش تنش بین این کشور و برخی از همسایگان آن مانند کوبا و ونزوئلا شده است.

ادواردو بولسونارو حتی برخی مطالب ضد کمونیستی را به بیانیه خود در توییتر پیوست کرد. یک عکس وحشتناک مورد توجه بیشتری قرار گرفت. بولسونارو ادعا کرد که آنها قربانیان گرسنگی هولودومور بودند ، قحطی که در اوکراین شوروی در دهه 30 اتفاق افتاد و تصور می شود که توسط دولت ایجاد شده باشد.

کاربران توییتر مشتاقانه از فرصتی که می توانستند پسر رئیس جمهور را از یک گیره پایین ببرند پریدند و با اشاره به که این تصویر در هند استعمار انگلیس ، هنگام قحطی بنگال در دهه 40 گرفته شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *