پسر نتانیاهو از توهین به خاطر توهین به هندوها با الگوی رفتاری فتوشاپ الهه انگشت وسط – RT World News

فرزند ارشد بنیامین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پس از وی که با یادداشتی از الهه هندو دورگا در حال ساختن یک ژست بی ادب ، بار دیگر مجبور شد عذرخواهی کند.

در این یادداشت ، چهره لیات بن عری ، دادستان یکی از پرونده های فساد در حال انجام پدرش ، بر بدن الهه جنگی چند مسلح هندو قرار گرفته است.

بسیاری از بازوهای الهه برای ضرب و شتم پرنده عکس گرفته شد ، در حالی که صورت دادستان کل Avichai Mandelbit بر روی ببر در پاهای او قرار داشت ، در کنار عنوان که خوانده شده “مکان خود را بدانید که شما مردم خوار هستید.”

وی افزود: “من یک صفحه یادداشت را از یک صفحه طنز آمیز ، با انتقاد از چهره های سیاسی در اسرائیل ، توییت کردم. من متوجه نمی شدم که این یادبود همچنین تصویری از ایمان با شکوه هندو را به تصویر بکشد. به محض فهمیدن آن از نظرات دوستان هندی ما ، این توییت را حذف کردم. معذرت می خواهم،” نتانیاهو گفتقبل از صدای جیر جیر یک شعار ناسیونالیست مزاحم مورد استفاده در سراسر هند.

بن آری رئیس دادگاه در پرونده علیه نتانیاهو ارشد است ، که متهم به کلاهبرداری ، نقض اعتماد و پذیرش رشوه است. نخست وزیر اسرائیل احتمالاً از پست های غیرقابل تحمل رسانه های اجتماعی پسرش پسله گرفته است ، زیرا او تقویت روابط با هند را یکی از مهمترین اولویت های اصلی سیاست خارجی خود قرار داده است.

اخبار مرتبط  حداقل 3 کشته در حین انفجار کامیون نظامی هنگام حمل آتش بازی از کارخانه ترکیه (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
نتانیاهو به اسرائیلی ها توصیه می کند از تبریک باستانی ‘Namaste’ در هند استفاده کنند تا میکروب ها در میان اپیدمی کروناویروس دفع شودیایر که فرزند ارشد نتانیاهو است ، در سالهای اخیر به دلیل مکرر و پرشور رسانه های اجتماعی پر طرفدار مشهور شد. برخی از مشاجرات ذکر شده وی حاکی از این است که یک لنگر خبری برتر تلویزیون او را به سمت بالا می خوابید ، و همچنین شرمساری از یک حامی زن رقیب سیاسی پدرش بنی گانتز.

وی همچنین یک رئیس پلیس را اوتیستیک خواند ، ادعا کرد سخنگوی کنست در حال طرح کودتایی بوده و در لباس های مختلف افترا ، هم به عنوان شاکی و هم متهم پذیرفته شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *