پسر نتانیاهو با معترضین اسرائیلی “بیگانگان” تماس می گوید ، پدر با آنها می خندد – RT World News

هزاران اسرائیلی که علیه بنیامین نتانیاهو اعتراض کرده اند “بیگانگان” هستند که نخست وزیر را تحریک می کنند تا بخندند ، پسرش یایر نتانیاهو به یک ایستگاه رادیویی محلی گفت.

هنگام حضور در رادیو گالی اسرائیل روز دوشنبه ، از نتانیاهو جونیور سؤال شد که آیا او و پدرش کلیپ هایی از راهپیمایی های گسترده را که خواستار استعفای نخست وزیر بودند ، تماشا کرده اند یا خیر.

“من به او اجازه می دهم قسمت های منتخب را ببیند ،” یایر پاسخ داد. “من سعی می کنم چیزهای ناعادلانه را به او نشان ندهم ، زیرا این امر ناخوشایند خواهد بود ، اما می دانید که او سرگرم کننده است ، حتی به او قدرت کمی می بخشد.”

این فرد 29 ساله خاطرنشان كرد كه بنیامین نتانیاهو چیزی شبیه به نخست وزیر پیشین اسرائیل ، مناچم بگین نیست ، كه در سال 1983 به دلیل اعتراضات گسترده کناره‌گیری كرد. آغاز همچنین بنیانگذار حزب لیکود بود که پدر و پسرش نتانیاهو عضو آن هستند.

پدر من مرد قوی است این باعث می شود او بخندد. او آنچه را که همه ما می بینیم می بیند – این بیگانگان در اعتراضات. این باعث می شود او بخندد ، مانند سرگرمی.

این اظهار نظر واکنشی عصبانی از سوی برگزار کنندگان این اعتراضات برانگیخت ، که اصرار دارند نتانیاهو باید به دلیل فساد گسترده و عدم موفقیت وی در پاسخ اسرائیل به کووید-19 ، از سمت نخست وزیر خارج شود.

برای نتانیاهو و خانواده اش ما حتی بیگانگان نیستیم. این نخست وزیر نیست ، این یک مظنون جنایی است که اوضاع و احوال مردم او منبع سرگرمی است. “ آنها در بیانیه ای نوشتند ، و افزودند که آنها تا رسیدن به هدف خود ، خیابان ها را ادامه می دهند.

ظاهرا با فهمیدن اینکه او حرفی بیش از حد گفته است ، یایر برای تلاش برای کنترل کمی آسیب در توییتر رفت. او توضیح داد که منظور او از تحقیر کردن کسی نبود ، بلکه فقط در مورد لباس پوشیدن لباس به عنوان موجودات فرازمینی برای تظاهرات صحبت می کرد.

“وقتی گفتم” بیگانگان “… منظورم کسانی بود که به عنوان بیگانگان و بشقاب پرنده ها لباس می پوشند ،” او نوشت. “کسانی که با لباس های ناپسند وارد می شوند یا علائم مبهم دارند ، کسانی که یک گلدان اسپاگتی را روی سر خود می گذارند یا به عنوان مرد عنکبوتی می پوشند.”

“تعداد زیادی از اینها وجود دارد و خنده دار است ،” او اشاره کرد با این حال ، وی افزود که تحریک خشونت و “خواستار قتل” ساخته شده در طول اعتراضات هیچ چیز خنده ای نبود.

اخبار مرتبط  معامله ای که هیچ کس راضی نمی کند؟ شهرک نشینان اسرائیلی می گویند الحاق RT کرانه باختری بیش از حد به فلسطینی ها (VIDEO) - RT World News
همچنین در rt.com
“تلویزیون کره شمالی می تواند از آنها بیاموزد”: نتانیاهو در رسانه های اسرائیلی به دلیل پوشش یک طرفه از اعتراضات اعتراض کرداین اولین بار نیست که نتانیاهو در این هفته عناوینی را منتشر کرده است. روز یکشنبه ، این جوان در پی توئیت قبلی به دادگاه دادرس اورشلیم ظاهر شد و در آن وی به متحدین خود خواست تا تظاهرکنندگان ضد دولتی را بدست آورند.

“من از همه دعوت می کنم که روزانه و روز به اعتراض بیایند … در بیرون از خانه های افرادی که در چند هفته گذشته مسئولیت ساماندهی هرج و مرج در سراسر کشورمان را بر عهده داشته اند ،” ییر روز پنجشنبه نوشت.

به منظور آسان تر ساختن آنها ، پسر نخست وزیر اطلاعات شخصی برخی از رهبران معترض را بصورت آنلاین ، از جمله نام ، شماره تلفن و آدرس آنها به صورت آنلاین ارسال کرد.

ماه ها ، اسرائیل با اعتراض به نتانیاهو دستگیر شده بود. در آخرین تظاهرات روز شنبه ، 10،000 نفر از مردم در اورشلیم تجمع کرده و اقدام به برگزاری تحصن در خارج از محل اقامت رسمی نخست وزیر کردند. پلیس جمعیت را متفرق کرد و 12 نفر را بازداشت کرد.
همچنین در rt.com
12 نفر در حالی که پلیس اسرائیل در طول بزرگترین اعتراض ضد نتانیاهو در اورشلیم تحصن تحصن کرد ، دستگیر شدندعصبانیت عمومی ناشی از اتهامات رشوه خواری ، کلاهبرداری و نقض اعتماد عمومی است که به طور رسمی علیه نخست وزیر و همچنین قفل شدید کروناویروس کشور مطرح شده است که باعث افزایش بیکاری شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *