پس از آنکه نیوزلند گفت تخلیه سونامی هشدار Covid را “غلبه” می کند ، مردم به مناطق بالاتر فرار می کنند ، قایق ها به آبهای امن تر می رسند – RT World News

نیوزیلند در پی سه زمین لرزه قدرتمند و یک رشته پس لرزه ، دستور تخلیه صادر کرده است ، زیرا ساکنان منطقه را به سمت ایمنی فرار می دهد ، زیرا مقامات می گویند این شرایط اضطراری از محدودیت های Covid-19 کشور عبور می کند.

بیشتر بخوانید: هاوایی و ساموآ تحت TSUNAMI WATCH پس از زلزله 8.1 در شمال نیوزیلند

به ساکنان دستور داده شد که برخی از مناطق ساحلی را تخلیه کنند “بلافاصله. مستقیما” به دنبال مجموعه ای از زمین لرزه های صبح جمعه – سه نفر از آنها با بزرگتر از 7.0 ریشتر ثبت نام کردند – با آژانس ملی مدیریت اضطراری بیان ترتیب مقدم است “الزامات فعلی سطح هشدار Covid-19” و هشدار الف “تهدید سونامی زمینی و دریایی”.

هنگام فرار مردم به محل امن ، صدای آژیرها شنیده می شد ، در حالی که قایق هایی که از ساحل و از ساحل می دویدند دیده می شد ، بعضی از آنها به آبهای آرام تری در خارج از دریا پناه می بردند.

اخبار مرتبط  مقامات می گویند ، دو توله ببر سفید نادر پس از انقباض Covid-19 از دستیار آنها ، در باغ وحش پاکستان می میرند - RT World News

سواحل شمالی این کشور تحت هشدار زمینی و سونامی دریایی قرار گرفت ، جایی که انتظار می رفت امواج تا 3 متر ارتفاع داشته و به داخل کشور راه پیدا کنند ، در حالی که بسیاری از بقیه جزیره با سطح پایین تری روبرو هستند “ساحل و دریا” سطح تهدید ، طبق نقشه صادر شده توسط NEMA.

برایان لادا ، کارشناس هواشناسی آمریکایی نیز خاطر نشان کرد که ریزگردهای نظارتی در اطراف اقیانوس آرام در حال انجام است حالت سونامی پس از برداشتن جریانهای غیرمعمول اقیانوس

زمین لرزه بزرگتر 8.1 ریشتری همچنین باعث ایجاد مشاوره های موقت سونامی و دستورات تخلیه در مناطق ساحلی در تمام جزایر هاوایی و همچنین در مناطقی از ساموآ آمریکا شد ، جایی که ساکنان در تصاویر با عجله به مناطق بالاتر دیده می شدند. هر دو هشدار لغو شده است ، با توجه به خدمات ملی هواشناسی.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *