پس از آنکه پلیس ادعا کرد بدون اجازه خانواده ، بدن قربانی تجاوز جنسی 19 یونی را سوزانده است ، هندوستان را جارو کرد – RT World News

خانواده یک جوان 19 ساله قربانی یک تجاوز جنسی گروهی در هند ، پلیس محلی را متهم کرده اند که بدن زن جوان را در نیمه شب بدون اجازه سوزانده است.

این زن روز سه شنبه در بیمارستان Safdarjung دهلی ، دو هفته پس از شکنجه در هنگام تجاوز گروهی وحشتناک در Hathras ، اوتار پرادش ، درگذشت. او دچار شکستگی های متعدد ، فلج و پارگی عمیق زبان شد.

این حادثه ظالمانه باعث ایجاد انبوهی از تظاهرات معترضین در بیرون بیمارستان شد که شعار می دادند ، “متجاوزین را حلق آویز کنید.” با دستگیری های متعددی که مردم در حال سوختن مظاهر و تقاضای عدالت برای این نوجوان و خانواده اش بودند ، میان مردم تجمع شده و پلیس در دهلی درگیری وجود داشت.

گفته می شود که بقایای این زن به روستای او در هاتراس ، حدود 200 کیلومتری دهلی ، منتقل شده است که در ساعت 2:30 بامداد چهارشنبه با وجود اعتراض خانواده و خشم گسترده مردم در این مورد توسط پلیس سوزانده شد.

“ما می خواستیم آخرین آیین ها طبق سنت های هندو انجام شود. علی رغم اعتراض ما ، سوزاندن بدن انجام شد. آنها جسد را به زور بردند. ما برای آخرین بار نتوانستیم چهره دخترمان را ببینیم “ پدر زن به NDTV گفت.

اخبار مرتبط  پکن واشنگتن را به دلیل لغو ویزای 1000 دانشجوی چینی منفجر کرد - اخبار جهانی RT

مردم محلی عصبانی به خیابانها آمدند تا خشم خود را از مقامات در میان شایعات مربوط به تحقیقات گسترده و سرپوش گذاری دولت محلی ابراز کنند.

خانواده خواهد شد گزارش شده 25 روپیه (34000 دلار) خسارت و همچنین اشکال دیگر اصلاحیه از دولت محلی ، از جمله شغل و مسکن دریافت کنید.

با این حال ، پلیس ادعا می کند که سوزاندن جنازه با رضایت خانواده انجام شده و ادعا می شود که دایی این زن اجازه داده و در مراسم حضور داشته است.

وی گفت: “ما فیلم هایی از حضور اعضای خانواده در آنجا داریم. خوشحال خواهم شد که با رسانه ها در میان بگذارم. ما پس از رضایت خانواده ، سوزاندن بدن را انجام دادیم. برخی از اعضای خانواده در مراسم تشییع جنازه حضور داشتند. گزارش های رسانه ای درست نیستند “ دادستان منطقه Praveen Kumar Laxkar گفت.
همچنین در rt.com
پدر 5 دختر هندی شکم همسر باردار را باز می کند تا ببیند آیا پسری دارددر همین حال ، هر چهار مهاجم ، از یک طبقه بالاتر ، دستگیر شده و در زندان هستند. انتظار می رود که آنها به قتل این زن متهم شوند.

خانواده ، از جامعه دالیت ، پایین ترین طبقه در هند ، ادعا می کنند که پلیس محلی در ابتدا قربانی را به دروغ گفتن در مورد جراحات وارده متهم کرده و این حادثه را به عنوان یک پرونده قتل ثبت کرده است قبل از اینکه اتهامات تجاوز جنسی بعداً بعد از اظهارات رسمی زن اضافه شود. یک هفته پس از حمله هولناک.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *