پس از اقدام پلیس برای اجرای ممنوعیت حزب Covid-19 ، 13 نفر در کلوپ شبانه پرو جان خود را از دست دادند – RT World News

پس از آنكه افراد معترض فرار كردند و فرار كردند ، در يك كلبه شبانه در ليما به شدت برخورد اشتباهي صورت گرفت. این فاجعه منجر به کشته شدن 13 نفر شد و شش زخمی برجای گذاشت.

حمله پلیس به کلوپ شبانه توماس رستوبار در پایتخت پرو ، لیما برای اجرای یک ممنوعیت جدید از سرگرمی در تعطیلات شب آخر هفته ، که به منظور مهار شیوع Covid-19 در کشور بود ، آغاز شد. وزارت کشور اعلام کرد که اجرای قانون توسط ساکنان ولسوالی Los Olivos در شمال لیما هشدار داده شده است که یک مهمانی در مخالفت با این قفل در این باشگاه برنامه ریزی شده است و حدود 120 نفر در آن حضور دارند. گزارش داد.

وقتی سرکوب شروع شد ، میهمانان این باشگاه سعی کردند از طبقه دوم پایین پله ها و از طریق خروجی پشتی فرار کنند. ژنرال اورلاندو ولاسکو موجیکا ، رئیس پلیس ملی ، به رسانه ها گفت که درها باید به سمت داخل بچرخد ، اما در میان آشفتگی مردم نتوانستند آن را باز کنند زیرا راهرو کوچک منتهی به بیرون بسته شده بود.

پلیس گفت که در این فاجعه 13 جوان کشته شدند ، از جمله دو زن. قربانیان در ضرب و شتم خرد یا خفه شدند. شش نفر دیگر از جمله سه افسر زخمی شدند. پلیس همچنین 23 بازداشت انجام داد.

رئیس پلیس اطمینان داد كه در این حمله از اسلحه گرم یا گاز اشک آور استفاده نشده است و اتهامات مخالف ابراز شده توسط خانواده های برخی از قربانیان را رد كرد. وی گفت که مأموران وی موفق شدند درب مسدود شده را از بیرون پایین بکشند و اولین قربانیان را قبل از اینکه به بیمارستان ها منتقل کنند ، کمک کردند.

اخبار مرتبط  آمادگی ایالات متحده "در صورت عدم توجه به تحریم های ایران ، روسیه و چین را مسدود می کند" ، پمپئو هشدار می دهد ، همانطور که واشنگتن برای "بازگشت سریع" سازمان ملل فشار می آورد - RT World News

مقامات پرو گفتند که تاجر که حزب را برگزار کرده بود مقصر بود “عدم مسئولیت جنایی” و تسلیت به افرادی که عزیزان خود را در این فاجعه از دست داده اند تسلیت گفت.
همچنین در rt.com
تماشای: جمعیت 300++ جوانان محافظت Covid-19 را در مرکز مینی گلف ، به عنوان SPITS نوجوان عصبانی در چهره کارگران تخریب می کنند.پرو یکی از بدترین شیوع Covid-19 را در بین کشورهای آمریکای لاتین دارد و میزان بروز عفونت های جدید از اواخر ژوئیه گزارش شده است. این بیماری بیش از 580،000 پرونده ثبت شده و بیش از 27000 مرگ و میر ناشی از بیماری ویروس دارد.

این هفته تعدادی قانون قفل قفل در این کشور به اجرا درآمد که شامل محدودیت هایی در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ، مسافرت بدون تعطیلات آخر هفته و ممنوعیت سفر به و از قسمت هایی از پرو است که بیشتر از این بیماری درگیر هستند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *