پس از درخواست شرکت صبر در میان “حادثه امنیتی” ، یادداشتهای سارکاست در توییتر باران می بارد – RT World News

حساب پشتیبانی توییتر پس از تأیید شرکت مبنی بر اینکه کاربران ممکن است به دلیل نقض گسترده امنیتی ، مشکلات را تجربه می کنند ، با پاسخ های جنجالی بمباران شده است.

این پلتفرم چهارشنبه پس از به خطر افتادن تعداد زیادی حساب کاربری بالا و استفاده از آن برای تبلیغ کلاهبرداری بیت کوین ، بزرگترین هک در تاریخ خود را متحمل شد. طبق گزارش ها ، هکرها از تصاویر پرده برداشتند که نشان می دهد مدیران سایت توانایی جلوگیری از روند توییت یا حسابهای ناخوشایند را دارند.

حساب پشتیبانی رسمی سایت اندکی پس از هک اعلام کرد که برای اصلاح اوضاع کار می کند.

وی گفت: “ما از یک حادثه امنیتی که در حساب کاربری تأثیر می گذارد ، آگاه هستیم. ما در حال بررسی و اقدامات برای رفع آن هستیم. ما همه را به زودی به روز خواهیم کرد. “ پشتیبانی توییتر نوشت. “شما ممکن است قادر به توییت یا بازنشانی گذرواژه خود نباشید در حالی که ما این واقعه را بررسی و بررسی می کنیم.”

با این حال اطمینان خاطر چندان قابل قبول نبود. پاسخ های طعنه آمیز سایت را متهم به داشتن پروتکل های امنیتی ناکافی کرده است. کاربران تیم امنیتی سایت را با Teletubbies مقایسه کردند و پیشنهاد کردند که ویژگی های ایمنی این پلتفرم به همان اندازه ماسک صورت ساخته شده از توری است.

اخبار مرتبط  در حالیکه بارها و رستورانها به مدت 15 روز تعطیل بودند ، اعتراضات در بارسلون که مورد حمله کوید قرار گرفته است آغاز شد - RT World News

برخی دیگر اظهار داشتند كه نقض گسترده امنیتی ممكن است به بهترین نتیجه باشد.

“آیا می توانید به ما اجازه ندهید که دائماً صدای جیر جیر شود؟” پرسید یکی کاربر.

این شرکت به منظور جلوگیری از حملات بیشتر ، تمام حساب های تأیید شده را به طور موقت قفل کرد. هکرها توانستند برخی از محبوب ترین کاربران روی سیستم عامل را از جمله Elon Musk و جو Biden هدف قرار دهند. براساس گزارش ها ، این گروه قبل از خاموش کردن کلاهبرداری آنها ، توانست بیش از 100000 دلار بیت کوین جمع کند.
همچنین در rt.com
تصاویر منتشره از ابزارهای داخلی توییتر نشان می دهد که پلت فرم علی رغم انکار عمل برای سالها ، لیست های سیاه لیست کاربر را حفظ می کندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *