پس از ظهور کانون های جدید Covid-19 در منطقه تفریحی اصلی شهر ، باشگاه ها و کافه های شبانه در سئول تعطیل شدند – RT World News

مقامات پس از گزارش ها مبنی بر آلوده شدن افراد جوان به Covid-19 در پایتخت کره جنوبی ، زندگی شبانه سئول را سرکوب کرده اند. این کشور پس از تسهیل در قوانین دوردست اجتماعی ، از موج جدید عفونت ها می ترسد.

شهردار سئول پارک وون- به زودی هشدار داد که باشگاه ها و کافه های شبانه روبرو خواهند شد “مجازات سخت” اگر آنها مطابق دستور روز شنبه برای متوقف کردن فعالیت های تجاری نیستند. این سفارش تا اطلاع ثانوی قابل اجرا خواهد بود.

مقامات پس از پیوند جدیدی از خوشه های جدید عفونت های Covid-19 با مؤسسات محله محبوب Itaewon ، که به خاطر زندگی شبانه و مهمانی های خود مشهور است ، هوشیار بوده اند.
همچنین در rt.com
سیاستمدار ارشد آلمانی می خواهد علیرغم عدم تمایل برلین برای سهولت در سفر Covid-19 ، مرزهای فرانسه را فوراً باز کند.مقامات بهداشتی روز جمعه 15 مورد جدید را در حوالی Itaewon گزارش دادند که بعداً تعداد آنها بعد از ظهر شنبه به 40 کشور در حال افزایش است.

طبق گفته های رسانه های محلی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های کره (KCDC) در طی هفته گذشته 27 مورد را برای یک بیمار 29 ساله که تست مثبت عروق رمان را دنبال کرده بود ، ردیابی کرد.

ظاهراً کلاب در طی سفرهای خود ماسکی نپوشیده است. اعتقاد بر این است که تا 1.500 نفر در همان مدت زمانی از مؤسسات بازدید کرده اند.

اخبار مرتبط  دانشمندان طرح جدیدی را برای آزمایش اینکه مرموز "سیاره نه" از سیاهچال prim ابتدایی است - ابداع کرده اند - RT World News

کره جنوبی در مراحل اولیه شیوع ، دومین کشور با ضربات سخت در پشت چین بود. با این حال ، مقامات موفق شدند از طریق آزمایش گسترده و ردیابی مخاطب ، شیوع این بیماری را کنترل کنند ، همه این در حالی است که از قفل شدن در سراسر کشور جلوگیری می کنند.
همچنین در rt.com
“پاسخ آهسته و پرتحرک”: هشت هفته حضور من در خط مقدم Covid-19 به من آموخت که چگونه NHS این بحران را بدتر کرداقدامات قرنطینه ماه گذشته آسانتر شد و انتخابات پارلمانی در 15 آوریل برگزار شد که رای دهندگان ملزم به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی بودند. هفته گذشته ، دولت اعلام کرد که قوانین کنترل بیماری را بیشتر خواهد کرد و به اجتماعات عمومی اجازه می دهد.

تا همین اواخر ، روزانه تعداد پرونده های تازه ثبت شده در کشور به مدت 20 روز متوالی و زیر سه روز از روز سه شنبه در زیر 20 نفر باقی مانده بود. بنا بر این گزارش ، اکثر قریب به اتفاق موارد جدید ثبت شده در هفته اخیر از خارج از کشور بوده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *