پلیس آلمان اجساد پنج کودک را در آپارتمان پیدا کرد – اخبار جهانی RT

پلیس در شهر زولینگن آلمان اجساد پنج کودک را در داخل یک آپارتمان کشف کرده است. سرویس های اورژانس در محل حادثه هستند و تحقیقات در حال انجام است.

پلیس در اوایل بعدازظهر پنجشنبه کشف وحشتناک کرد. با ورود به آپارتمان ، آنها پنج کودک را کشف کردند ، بیلد سن آنها را 1 ، 2 ، 3 ، 6 و 8 سال اعلام کرد. یک خبرنگار محلی به آژانس NonstopNews آلمان گفت که کارگران اورژانس برای احیای کودکان تلاش کردند و نتوانستند ، و شرایط آپارتمان بود “بد”

پلیس از هیچ مظنونی نام نبرد ، اگرچه گزارش های محلی تأیید نشده حاکی از آن است که مادر قبل از اقدام به خودکشی ، جنایت را مرتکب شده است. پلیس دلیل مرگ این کودکان را نیز تأیید نکرد.

“ما هنوز نمی توانیم در مورد انگیزه چیزی بگوییم ،” یک منبع پلیس به بیلد گفت. “مادر باید مصاحبه کند.”
همچنین در rt.com
گزارش جدید نشان می دهد که سیاستمداران برلینی آگاهانه کودکان را برای زندگی با PEDOPHILES برای دهه ها فرستاده انداخبار مرتبط  پلیس اسپانیا در تحقیق از پدر و پسری که فروشگاه غذاهای دریایی خود را با گلهای روم باستان تزئین کرده اند (VIDEOS) - RT World News

بیلد گزارش داد که مادربزرگ بچه ها گفت دخترش – مادر بچه ها – هر پنج نفر را كشته است ، قبل از اینكه فرزند دیگری را بگیرد و به ایستگاه اصلی قطار در نزدیكی دوسلدورف برود. آژانس مطبوعاتی آلمان نیز گزارش شده، به نقل از منابع امنیتی ، مادر مظنون به كشته شدن فرزندانش است.

گزارش های تأیید نشده حاکی از آن است که این زن بعداً از تلاش برای جان باختن در مقابل قطار جان سالم به در برد و تحت حفاظت پلیس است. گفته می شود که یک کودک 11 ساله از مادربزرگش بدون آسیب دیده است.

دویچه باهن تایید شده این سرویس قطار به دلیل پزشک اورژانس در مسیر قطع شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *